Department of Social Medicine and Hygiene

 Як повідомляв сайт Міністерства Охорони здоров’я, з 1 квітня наступного року за перебування в лікарні абсолютно всіх українців, незалежно від їхнього місця проживання чи реєстрації  платитиме Національна служба здоров’я України.

Ознайомившись з цим документом дуже приємно, що місцева влада усвідомлює, що вона відповідає за доступність та якість медичної допомоги, оцінюючи вклад медичних працівників у здоров’я нації та показує, що безоплатність надання медичної допомоги для пацієнта повинно бути за рахунок держави, НСЗУ та місцевої влади.

Рахуємо, що потрібно переглянути фінансування для дітей, так як воно не є достатнім, а в державі діти – це пріоритет. Бажано пояснити населенню, що оплата послуг зв’язана з високою к-тю самозвнрнень пацієнтів і пояснити, що оплата проводиться за рахунок місцевої влади «ОТГ», яків мають угоди з медичними закладами. Це позитивний крок, який дозволить формувати конкурентний ринок, посилить авторитет сімейного лікаря і надасть поштовх успішного розвитку медичних закладів.