Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права

Юридичний факультет університету не тільки активно налагоджує співпрацю із вузами закордоння, але й вміло та системно співпрацює із зарубіжними вишами у науковому, навчальному та організаційному напрямках. Щорічні конференції проводяться і за участю, і при спільній організації зарубіжних партнерів, викладачі факультету беруть участь в зарубіжних конференціях, стажуваннях, підготовці колективних наукових праць, студенти та аспіранти мають змогу у порядку академічної мобільності навчатися у вузах-партнерах. 

Так, нещодавно д.ю.н., доцент, завідувач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права юридичного факультету Тетяна Карабін взяла участь у програмі академічної мобільності Erasmus+ у Люблінському католицькому університеті Яна Павла ІІ. Програма цього стажування передбачала проведення 8 годин лекційних занять студентам, відвідування занять, що проводилися  викладачами Католицького університету, знайомство із роботою кафедр відповідного юридичного факультету, робота в бібліотеці.

Важко переоцінити значення подібних заходів. Такі практики не тільки сприяють розвитку особистісних компетентностей окремих учасників програми у своїй галузі, набуттю практичних навичок, необхідних для поточної роботи та професійного розвитку. Вони призводять до колективного ефекту від отриманих знань, конкретних новацій, розширення професійної мережі та підсилення співпраці з партнерськими установами.

 

Відповідальний за інформацію: завідувач кафедри Карабін Тетяна Олександрівна
Дата оновлення сторінки: 06.11.2019