Інженерно-технічний факультет

Перелік спеціальностей

Інженерно-технічний факультет проводить набір бакалаврів та магістрів на п’ять важливих для економіки регіону спеціальностей:

  • 123 Комп’ютерна інженерія (освітня програма - Комп’ютерні системи та мережі);
  • 131 Прикладна механіка (освітня програма - Технологія машинобудування);
  • 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (освітня програма - Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології);
  • 171 Електроніка (освітня програма - Електронні системи); 
  • 192 Будівництво та цивільна інженерія (освітня програма - Міське будівництво та господарство).

Фахівці з комп’ютерної інженерії працюють розробниками обчислювальних систем, мереж та комп’ютерних програм; адміністраторами баз даних; інженерами з програмного забезпечення; програмістами.

Фахівці з прикладної механіки займають посади інженерів-технологів, інженерів-конструкторів, працюють керівниками відділів, а також підприємств відповідного профілю малого та середнього бізнесу.

 Фахівець з автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій проводить роботи з налагодження систем автоматизації і регулюючих пристроїв.

Спеціалісти з електроніки успішно працевлаштовуються у сфері зв’язку, експлуатації найсучаснішої електронної техніки, системі охорони й захисту інформації, банківській справі, інших галузях.

Інженер-будівельник може займати різні посади з числа інженерно-технічного персоналу архітектурно-планувальних відділах та будівельно-монтажних організаціях.

Відповідальний за інформацію: Туряниця Іван Іванович
Дата оновлення сторінки: 02.02.2021 р.