Інженерно-технічний факультет

З часу заснування факультет взяв за мету практичну підготовку висококласних фахівців, інженерів в різних галузях промисловості та будівництва. При виконанні курсових робіт і проектів, магістерських робіт, проходження виробничих практик студентами кафедр використовується матеріально-технічна база підприємств області, на яких є унікальне сучасне європейське обладнання.

Щорічно для студентів та викладачів ІТФ промислові підприємства області проводять презентації, навчальні екскурсії, інформують студентів про своє виробництво, умови праці. Під час виробничих практик роботодавці мають можливість оцінити фаховий рівень студентів, ставлення до роботи, що в подальшому сприяє їх працевлаштуванню.

 

Проходження практики на підприємствах області

Високий рівень знань випускників ІТФ з електроніки, механіки, будівельних конструкцій, комп’ютерних технологій, систем автоматизованого проектування сприяє їх успішному працевлаштуванню в будівельних організаціях, в організаціях, які займаються розробкою програмного забезпечення,  відділах радіоелектроніки, захисту інформації, управління виробництвом, логістики, на найсучасніших підприємствах області «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед», ПрАТ «Єврокар», УАП ТОВ «Фішер-Мукачево», «Ядзакі Україна», ТОВ «Флекстронікс», ТОВ «Вет Аутомотив Україне», ВАТ «Машинобудівний завод «Тиса», «Genterm», ВАТ «Ужгородський Турбогаз», ВАТ «Мукачівський верстатобудівний завод» та ін.

Проходження практики на підприємствах області

Випускники факультету затребувані на ринку праці і в останній час за якісними спеціалістами йде справжнє «полювання». Недарма ж американський письменник Леонард Левінсон свого часу сказав, що «інженер – це людина, здатна взяти теорію й при робити до неї колеса».

Проходження практики на підприємствах області

 

Відповідальний за інформацію: Туряниця Іван Іванович
Дата оновлення сторінки: 02.02.2021