Біологічний факультет

Гарний початок – половина справи! (або життя на біологічному факультету очима студентів 1 курсу.)

Стати студентом біологічного факультету – моя заповітна мрія, ще зі школи.

Проходячи повз будівлю факультету і спостерігаючи за студентами, мені було цікаво, що там за дверима, хотілося швидше закінчити школу і продовжити навчання на біологічному факультеті.

І ось, нарешті, моя мрія здійснилася, бо якщо чогось дуже прагнути, то все обов’язково вдасться! Доля подарувала мені навчання на біологічному факультеті.

Він зустрів мене привітними усмішками старшокурсників, доброзичливими обличчями викладачів та затишними аудиторіями.

Зараз у нас немає часу, щоб нудьгувати: лекції, лабораторні та практичні заняття, модулі, практики на біобазі «Колочава», студентські вечори, спортивні змагання - це все наші робочі будні. Сподіваюся, що ніхто із нас ніколи не пошкодує через вибір майбутньої професії.

Митровська Андріана

 

Минуло зовсім мало часу відтоді, як ми попрощалися з дитинством і розпочалося наше доросле, самостійне життя. Можливо, хтось довго вагався, яку професію обрати, а хтось змалечку мріяв бути біологом. Та зараз ми всі студенти біологічного факультету.

Перший день на факультеті був для нас хвилюючим і насиченим: вітання декана, теплі та люб’язні слова від завідувачів кафедр, концерт від другокурсників.

А далі розпочалися будні. Важко навчатися, звикнути до нової системи оцінювання: в школі 12 балів отримав – ти молодець, а тут, щоб бути хорошим студентом, треба багато працювати!

Маємо надію, що все у нас вийде і ми у повному складі отримаємо диплом бакалавра, а потім і магістра.

Ковач Людмила

 

Час не стоїть на місці. Недавні школярі - сьогодні ми вже студенти! Кожен обрав свій майбутній шлях. Для нас рідним став біологічний факультет УжНУ. Ніби знову як у перший клас ми трохи схвильовано чекали посвячення в студенти, перші лекційні заняття. Хтось сприйняв все з легкістю, а хтось надзвичайно хвилювався. Все нове: предмети, викладачі та можливість проявити себе чи то в громадській роботі, чи підібрати якусь цікаву наукову тему, яка стане курсовою, дипломною чи навіть дисертаційною роботою. Та головне - ми знайшли нових друзів, бо студентське життя – це не тільки навчання і наукова робота, але й найкраща і найвеселіша пора у житті кожної людини.

Іжик Ростислав

Відповідальний за інформацію: Гасинець Ярослава Степанівна
Дата оновлення інформації: 07.06.2017