The Centre of Pre-University Preparation and Foreign Citizens Assistance

Директором Центру доуніверситетської підготовки та роботи з іноземними громадянами Факультету післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ДВНЗ «УжНУ» (далі ЦДП) є Булеца Надія Володимирівна. У Центрі працюють наступні викладачі: доц. Філак І.Я., викл. Тодер Д.Д., ст. викл. Славич Т.Я., викл. Добридень А.В., викл. Шафраньош О.І., викл. Шкурко Г.В., викл. Крайник В.С., викл. Северин М.П., викл. Чаварга А.П., доц. Кондрат О.Б., доц. Шарга Б.М., ст. н. сп. Будніков Г.П., доц. Глух О.С., доц. Стерчо І.П., доц. Шаркаді М.М., проф. Міца В.М.,  викл. Пащук Г.Я., викл. Шаркань І.Ф., викл. Якубишин М.В., викл. Іваниш О.Л., викл. Соломко Н.І., викл. Варга Ю.Ю,, викл. Попович О.А., викл. Манохіна Б.В., викл. Логай І.І., викл. Карпов В.А., викл. Ходанич М.М., доц. Радченко Н.М.

 

Центр доуніверситетської підготовки та роботи з іноземними громадянами – це:

  1. Підготовчі курси з підготовки до ЗНО для випускників загальноосвітніх навчальних закладів;
  2. Підготовчі курси з підготовки до ЗНО з української мови та літератури математики, історії України для студентів другого курсу коледжів (Природничо-гуманітарний коледж, коледж культури та мистецтв) ;
  3. Підготовчі курси з підготовки до вступу в Природничо-гуманітарний коледж УжНУ;
  4. Підготовче відділення для іноземних громадян з вивчення української мови.

На підготовчих курсах з підготовки до ЗНО для випускників загальноосвітніх навчальних закладів проводяться лекції он-лайн з наступних дисциплін: українська мова, англійська мова, історія України, математика. В навчальному процесі Центру застосовуються мультимедійні електронні засоби – повний методичний комплекс текстової, графічної, звукової та відеоінформації з багатьох тем для проведення занять.

Вся документація у ЦДП відповідає наказам та положенням МОН України. Навчальний процес здійснюється згідно з типовими програмами МОН України.

 

Підготовчі курси з підготовки до ЗНО

Ґрунтовна підготовка до тестування, системність, досвід та професіоналізм викладачів, досконало розроблені програми з усіх екзаменаційних дисциплін – саме за такими принципами працюють курси підготовки до ЗНО на базі Ужгородського національного університету. Вони – ключ до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до найкращих українських закладів вищої освіти.

У нас Ви отримаєте:

- Індивідуальний підхід. Ми будуємо навчальний процес відповідно до рівня підготовки наших слухачів з кожного предмету.

- Максимальна ефективність. Значну частину занять складають тести, за структурою та наповненням максимально наближені до оригінальних тестів ЗНО.

- Високий професіоналізм. Заняття проводять досвідчені викладачі університету, компетентні у сучасному освітньому процесі.

- Спрямованість на результат. Наші викладачі постійно аналізують результати ЗНО, детально обізнані з усіма змінами у програмі загальноосвітніх шкіл, мають досвід викладання в університеті.

У ЦДП можуть навчатися учні 9, 10, 11 класів – як спеціалізованих, так і загальноосвітніх шкіл, випускники, що вже мають базову чи повну загальну середню освіту, студенти другого курсу коледжів.  

Набір на підготовчі курси розпочинається з 1 вересня, він триває до кінця грудня поточного року.

У нас зручний графік занять по суботах та неділях та під час канікул. Це дозволяє учням не відволікатись від навчального процесу у школі.

Підготовка слухачів здійснюється з таких дисциплін: українська мова та література, англійська мова, історія України, географія, біологія, математика, хімія, фізика.

Вартість навчання на підготовчих курсах з підготовки до ЗНО для випускників загальноосвітніх навчальних закладів у 2019-2020 навчальному році становить 360,00 грн. на 1 місяць за 1 предмет з 1 особи. Термін навчання – 7 місяців.

Вартість навчання на підготовчих курсах з підготовки до ЗНО для студентів другого курсу коледжу у 2018-2019 навчальному році становить 700,00 грн. за 4 місяці з 1 особи за 1 предмет. Заняття проводяться з української мови та літератури, історії України, математики. Термін навчання – 4 місяці.

Вартість навчання на підготовчих курсах з підготовки до вступу в Природничо-гуманітарний коледж УжНУ встановлює Планово-фінансовий відділ, залежно від кількості поданих заяв. Термін навчання – 5 тижнів (червень-липень).

Що потрібно для вступу на курси підготовки до ЗНО?

- заява;

- 1 фото розміром 3x4 см;

- копія документа, що посвідчує особу;

- копія ідентифікаційного коду;

- довідка з навчального закладу;

- документ про оплату навчання (оригінал квитанції);

- договір про надання освітньої послуги.

Корисні посилання:

-        Зразок договору про надання освітньої послуги

-        Заява слухача підготовчих курсів

-        Банківські реквізити

 

Підготовче відділення з підготовки до вступу іноземних громадян

З 2015 р. у ЦДП  проводяться заняття для студентів-іноземців з вивчення української мови  та ще двох дисциплін, відповідно до обраного профілю, для подальшого вступу та навчання у вищих навчальних закладах України

Контакти:

 м. Ужгород, вул. Університетська 14, кабінет 401-а

Телефон для довідки: +380505531824;

(контактні особи – Яковчук Олена Романівна, Хмельницька Єва Юріївна)

dp-centre@uzhnu.edu.ua           training_courses_1@ukr.net

 

 

 

Відповідальний за інформацію: Булеца Надія Володимирівна
Дата оновлення інформації: 08.10.2019р.