Department of Neurorehabilitation with courses of medical psychology, pulmonology and phthisiology

Кафедра пульмонології, фтизіатрії та фізіотерапії створена в 2013 р шляхом об’єднання кафедри фізіотерапії, медичної реабілітації та курортології та кафедри пульмонології та фтизіатрії з курсами інфекційних хвороб та дерматовенерології. Остання була  створена 3 грудня 2007 року.

Кафедра містить шість основних курсів: «пульмонології та фтизіатрії», «інфекційних хвороб», «дерматовенерології», «фізіотерапії, медичної реабілітації та курортології», «неврології» та «психіатрії», . Комплексна тема кафедри: «Статеві особливості клініко-патогенетичних механізмів при пульмонологічній патології в поєднанні із захворюваннями інших систем серед населення Закарпаття» (шифр 15А – 2015, номер держреєстрації  0115U001751). Крім того, розроблено напрямки дослідження з навчально-методичної, науково-дослідницької, організаційно-методичної та виховної роботи за темою „Відновлювальне лікування хворих із захворюваннями внутрішніх органів, опорно-рухового апарату, нервової системи та оздоровлення вагітних”.

Робота кафедри спрямована на післядипломну підготовку: лікарів-інтернів, передатестаційну підготовку лікарів-пульмонологів, фтизіатрів, неврологів, психіатрів, інфекціоністів, дерматовенерологів, лікарів-фізіотерапевтів та лікарів лікувальної фізкультури а також первинну підготовку (спеціалізацію) лікарів з цих дисциплін. Кафедра працює на базах Ужгородської центральної міської клінічної лікарні, Обласної клінічної лікарні ім. А.Новака, ОТМО “Фтизіатрія”,  Обласної інфекційної лікарні, Обласного шкірно-венерологічного диспансеру, Закарпатського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, ДУНПМЦ «Реабілітація», Закарпатського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру та клінічного санаторію «Карпати». Працівники кафедри беруть активну участь у науково-практичних конференціях, наукових товариствах (з кожної спеціальності 4 р. на рік) та щомісячних семінарах з практичними лікарями.

Відповідальний за інформацію: Пулик Олександр Романович
Дата оновлення сторінки: 05.09.2018