Географічний факультет

Студенти географічного факультету беруть активну участь у громадському та спортивно-культурному житті університету та області, здійснюють екскурсії до визначних міст України, інших країн. Вони щорічно організовують сходження на гору Говерла, г. Полонина Руна, г. Анталовецька Поляна тощо. В рамках діяльності гуртка географії та краєзнавства здійснюються експедиції в урочище «Соколині Берди» Карпатського біосферного заповідника, оз. Світязь Шацького національного парку та заказник місцевого значення «Соколині Скелі». 

Студенти факультету вміють цікаво влаштовувати власне дозвілля. Зокрема на факультеті проводиться День географа, Вечір першокурсника, конкурс міс географічного факультету та щорічний кубок декана географічного факультету з футболу та волейболу. Регулярно беруть участь у студентській спартакіаді університету, а також конкурсі студентської творчої самодіяльності «Студентська осінь». На факультеті також діє команда КВК, яка бере активну участь у обласній лізі, а також виборола 1 місце на конкурсі «Ліга сміху» УжНУ.

E:\GEOFUCK\Інфа на сайт\2020-21\Дозвілля.jpg

В рамках професійного виховання студенти задіяні до профорієнтаційної роботи як факультету, так і університету загалом. Зокрема регулярно беруть участь у днях відкритих дверей, популяризовують факультет та університет на зустрічах зі старшокласниками у загальноосвітніх школах області. В рамках святкування Міжнародного Дня студента та Дня самоврядування студентів - проводять аудиторні заняття замість викладачів. Студенти факультету беруть участь у  загальноуніверситетських змаганнях «Битва інтелектуалів», де постійно займають призові місця. 

На факультеті щороку проводяться благодійні волонтерські акції. Зокрема, щороку, до дня Святого Миколая проводиться збір дитячих речей, іграшок, дитячого харчування для передачі дитячим будинкам області. Студенти факультету також є волонтерами благодійної акції «Від серця до серця», приймають активну участь у донорській здачі крові.Відповідальний за інформацію: Калинич Іван Васильович
Дата оновлення інформації: 10.11.2022