05.02.2019

Кафедра комп’ютерних систем та мереж запрошує випускників шкіл та коледжів здобувати освіту за спеціальністю "Комп’ютерна інженерія"

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ та КОЛЕДЖІВ!

Кафедра комп’ютерних систем та мереж ДВНЗ «УжНУ» запрошує Вас продовжити навчання за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія» (освітня програма «Комп’ютерні системи та мережі»), яка є найбільш універсальною в галузі «Інформаційні технології».

Для вступу на основі повної загальної середньої освіти необхідні результати ЗНО з таких предметів:

1) Українська мова та література - не менше 100 балів;

2) Математика - не менше 100 балів;

3) Фізика або Іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська) - не менше 100 балів.

У конкурсному відборі також враховуватиметься середній бал документа про повну загальну середню освіту.

Про успіхи наших студентів:

Студенти спеціальності "Комп'ютерна інженерія" - серед призерів ХХІ Всеукраїнської студентської олімпіади з системного програмування

Студенти спеціальності "Комп’ютерна інженерія" успішно виступили на фахових студентських олімпіадах

Команда кафедри КСМ - призер ХХ Всеукраїнської студентської олімпіади з системного програмування

Черговий успіх студентів спеціальності "Комп’ютерна інженерія"

також детальна інформація про навчання - у кафедральному розділі сайту ДВНЗ "УжНУ", у тому числі сучасні розробки із «зелених технологій» в комп’ютингу та комунікаціях. а також у рекламному буклеті - частина 1, частина 2.

На допомогу вступникам пропонується Калькулятор вступника до ДВНЗ "УжНУ", розробниками якого є студент нашої спецільності Гедеон Томас та начальник Центру інформаційних технологій, випускниця та викладач кафедри Христина Мишковська.

Прийом вступників, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за спеціальністю 5.05010201 «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» (або 123 "Комп’ютерна інженерія"), проводиться за результатами фахового вступного випробування, із врахуванням середнього бала диплома молодшого спеціаліста. Успішне складання випробування дає можливість здобувати ступінь бакалавра за державним замовленням на денній формі (скорочений термін навчання – 1 рік 10 місяців).

Вступники, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за іншими спеціальностями, можуть бути зарахованими на другий курс денної форми навчання за результатами фахового вступного випробування із врахуванням середнього бала диплома молодшого спеціаліста.

Детально про вступ:

Для підготовки до вступу випускникам коледжів:

Програма фахового вступного випробування

Всі випускнити бакалаврату мають можливість продовжити навчання для здобуття ступеня магістр (термін – 1 рік 4 місяці).

Кафедра комп’ютерних систем та мереж