Навчально-науковий тренінговоий центр післядипломної освіти стоматологічного факультету ДВНЗ "УжНУ"

Центр створений згідно рішення Вченої Ради ДВНЗ «УжНУ»  відповідно до наказу ректора ДВНЗ„Ужгородський національний університет” від 23.01.2013 № 58/1/01-17 „Про створення науково-тренінгового консультативно-діагностичного центру стоматології післядипломної освіти ”.

Мета Центру – покращення якості підготовки інтернів та лікарів практичної стоматології шляхом залученням працівників вищої школи до безперервної післядипломної освіти, перепідготовки лікаря-спеціаліста з нових спеціальностей, подальше підвищення професійних знань та навичок лікаря з метою підтримання сучасного рівня підготовки, тематичне удосконалення з окремих розділів стоматології, практичного навчання лікарів та впровадження доказового скринінгу в їх практику, сучасних методів діагностики і протоколів лікування з використанням сучасних технологій, згідно принципів доказової медицини, а також проведення наукових досліджень в галузі стоматології.

Головним завданням Центру є організаційний супровід безперервного навчання лікарів стоматологів, зубних техніків та медичних сестер-гігієністів щодо надання первинної стоматологічної допомоги на засадах доказової медицини та їх участь в процесі реформування медичної галузі.

По завершенні короткочасних навчальних курсів в навчально-науковому тренінговому центрі післядипломної освіти стоматологічного факультету видається сертифікат тематичного удосконалення університетського зразка з атестацією балів безперервного професійного розвитку.

Центр співпрацює з професійними асоціаціями, державними та міжнародними фондами, благодійними та громадськими організаціями України та зарубіжжя, спонсорами та меценатами, провідними вітчизняними та зарубіжними фірмами-виробниками стоматологічних матеріалів та апаратурного і інструментального обладнання в стоматології згідно чинного законодавства.

Поштова адреса Центру: кафедра стоматології післядипломної освіти стоматологічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет» - 88000,  м. Ужгород, вул. Можайського, 1а. Ел. адреси: stomatkafedra@gmail.com, 066-69-26-042 - Бабич Іванна Іванівна, stomatkafedra2@ukr.net, 066-68-66-472 - Яремчук Наталія Василівна.

Практичний сателіт Центру – Університетська стоматологічна поліклініка знаходиться за адресою:  88000, м. Ужгород, вул. Університетська 16а.

Тематика короткочасних курсів тематичного удосконалення, які вже проводились з 2018 року в навчально-науковому тренінговому центрі післядипломної освіти стоматологічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет»  

  1. Тематичне удосконалення «Невідкладні стани в амбулаторній практиці  лікаря-стоматолога» 2 дні (20 балів)
  2. Тематичне удосконалення «Основи підприємницької діяльності в приватній стоматологічній практиці» 1 день (10 балів)
  3. Тематичне удосконалення «Естетика та функція прямих реставрацій. Від планування до реалізації» 1 день (10 балів)
  4. Тематичне удосконалення «Базовий курс з дентальної імплантології. Хірургічна та ортопедичні аспекти. Майстер клас з відпрацюванням практичних навичок» 2 дні (15 балів)

«Невідкладні стани в амбулаторній практиці лікаря-стоматолога»

 

Модератор – к.мед.н., доцент Маляр-Газда Неля Миколаївна

Кандидат медичних наук за спеціальністю  анестезіологія та інтенсивна терапія, доцент. Вдосконалення на базі національного медичного університету імені Богомольця 2011 р.; майстер клас по анестезіології та інтенсивній терапії при ортопедичних оперативних втручаннях Пейч (Угорщина) 2015 р.; cтажування  по сучасних методах знеболення та проведенню СЛР за стандартами Європейської ради Будапешт (Угорщина) 2017 р.. Постійний учасник програми BMJ (British Medical Journel) learning.

 

 

 Практичний майстер-клас

«ЕСТЕТИКА ТА ФУНКЦІЯ ПРЯМИХ РЕСТАВРАЦІЙ.

ВІД ПЛАНУВАННЯ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ» 

Лектор: Стецик Андрій Орестович

Лікар-стоматолог,

старший викладач кафедри стоматології післядипломної освіти, стоматологічний факультет,  ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

Тренер- лектор компанії «Dentsply Sirona»

 

 

 

 

Курс тематичного удосконалення на тему:

«Основи підприємницької діяльності в приватній стоматологічній практиці».

 Модератор –Яцко Віктор Федорович

Податковий консультант Директор аудиторської фірми «Респект-Конфіденц»

Сертифікований практикуючий аудитор (з 1994 року)

Член Ради Спілки аудиторів України

Голова Комісії зі стандартів та практики Спілки аудиторів України

Член аудиторської палати України     

Старший викладач

 

   

«Базовий курс з дентальної імплантології. Хірургічні та ортопедичні аспекти. Майстер клас з відпрацюванням практичних навичок»

Модератор -Слинько Юлія Олександрівна

Кандидат медичних наук, асистент кафедри стоматології дитячого віку, дитячої щелепно- лицьової хірургії та імплантології. 2011-2015 медичний представник компанії Альфа Біо Тек у східному регіоні України  2015-2017 головний менеджер заводу Альфа Біо Тек з продажу на території України , лектор компанії Альфа Біо Тек, медичний консультант компанії. З 2017 і по теперішній час ексклюзивний дистрибьютор компаніі Мode implant. Міжнародний лектор компаніі Mode implant з 2017. Стажування 2.08-26.08.2017  Buruni University Istanbul Turkey.

 

 

 

 

 

 

 

Відповідальний за інформацію: Потапчук Анатолій Мефодійович
Дата оновлення сторінки: 27.02.2019р.