Educational and Training Center for Postgraduate Education of the Faculty of Dentistry, DUVZ "UzhNU"

Центр створений згідно рішення Вченої Ради ДВНЗ «УжНУ»  відповідно до наказу ректора ДВНЗ„Ужгородський національний університет” від 23.01.2013 № 58/1/01-17 „Про створення науково-тренінгового консультативно-діагностичного центру стоматології післядипломної освіти ”.

Мета Центру – покращення якості підготовки інтернів та лікарів практичної стоматології шляхом залученням працівників вищої школи до безперервної післядипломної освіти, перепідготовки лікаря-спеціаліста з нових спеціальностей, подальше підвищення професійних знань та навичок лікаря з метою підтримання сучасного рівня підготовки, тематичне удосконалення з окремих розділів стоматології, практичного навчання лікарів та впровадження доказового скринінгу в їх практику, сучасних методів діагностики і протоколів лікування з використанням сучасних технологій, згідно принципів доказової медицини, а також проведення наукових досліджень в галузі стоматології.

Головним завданням Центру є організаційний супровід безперервного навчання лікарів стоматологів, зубних техніків та медичних сестер-гігієністів щодо надання первинної стоматологічної допомоги на засадах доказової медицини та їх участь в процесі реформування медичної галузі.

По завершенні короткочасних навчальних курсів в навчально-науковому тренінговому центрі післядипломної освіти стоматологічного факультету видається сертифікат тематичного удосконалення університетського зразка з атестацією балів безперервного професійного розвитку.

Центр співпрацює з професійними асоціаціями, державними та міжнародними фондами, благодійними та громадськими організаціями України та зарубіжжя, спонсорами та меценатами, провідними вітчизняними та зарубіжними фірмами-виробниками стоматологічних матеріалів та апаратурного і інструментального обладнання в стоматології згідно чинного законодавства.

Поштова адреса Центру: кафедра стоматології післядипломної освіти стоматологічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет» - 88000,  м. Ужгород, вул. Можайського, 1а. Ел. адреси: stomatkafedra@gmail.com, 066-69-26-042 - Бабич Іванна Іванівна, stomatkafedra2@ukr.net, 066-68-66-472 - Яремчук Наталія Василівна.

Практичний сателіт Центру – Університетська стоматологічна поліклініка знаходиться за адресою:  88000, м. Ужгород, вул. Університетська 16а.

Тематика короткочасних курсів тематичного удосконалення, які вже проводились з 2018 року в навчально-науковому тренінговому центрі післядипломної освіти стоматологічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет»  

  1. Тематичне удосконалення «Невідкладні стани в амбулаторній практиці  лікаря-стоматолога» 2 дні (20 балів)
  2. Тематичне удосконалення «Основи підприємницької діяльності в приватній стоматологічній практиці» 1 день (10 балів)
  3. Тематичне удосконалення «Естетика та функція прямих реставрацій. Від планування до реалізації» 1 день (10 балів)
  4. Тематичне удосконалення «Базовий курс з дентальної імплантології. Хірургічна та ортопедичні аспекти. Майстер клас з відпрацюванням практичних навичок» 2 дні (15 балів)

«Невідкладні стани в амбулаторній практиці лікаря-стоматолога»

 

Модератор – к.мед.н., доцент Маляр-Газда Неля Миколаївна

Кандидат медичних наук за спеціальністю  анестезіологія та інтенсивна терапія, доцент. Вдосконалення на базі національного медичного університету імені Богомольця 2011 р.; майстер клас по анестезіології та інтенсивній терапії при ортопедичних оперативних втручаннях Пейч (Угорщина) 2015 р.; cтажування  по сучасних методах знеболення та проведенню СЛР за стандартами Європейської ради Будапешт (Угорщина) 2017 р.. Постійний учасник програми BMJ (British Medical Journel) learning.

 

 

 Практичний майстер-клас

«ЕСТЕТИКА ТА ФУНКЦІЯ ПРЯМИХ РЕСТАВРАЦІЙ.

ВІД ПЛАНУВАННЯ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ» 

Лектор: Стецик Андрій Орестович

Лікар-стоматолог,

старший викладач кафедри стоматології післядипломної освіти, стоматологічний факультет,  ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

Тренер- лектор компанії «Dentsply Sirona»

 

 

 

 

Курс тематичного удосконалення на тему:

«Основи підприємницької діяльності в приватній стоматологічній практиці».

 Модератор –Яцко Віктор Федорович

Податковий консультант Директор аудиторської фірми «Респект-Конфіденц»

Сертифікований практикуючий аудитор (з 1994 року)

Член Ради Спілки аудиторів України

Голова Комісії зі стандартів та практики Спілки аудиторів України

Член аудиторської палати України     

Старший викладач

 

   

«Базовий курс з дентальної імплантології. Хірургічні та ортопедичні аспекти. Майстер клас з відпрацюванням практичних навичок»

Модератор -Слинько Юлія Олександрівна

Кандидат медичних наук, асистент кафедри стоматології дитячого віку, дитячої щелепно- лицьової хірургії та імплантології. 2011-2015 медичний представник компанії Альфа Біо Тек у східному регіоні України  2015-2017 головний менеджер заводу Альфа Біо Тек з продажу на території України , лектор компанії Альфа Біо Тек, медичний консультант компанії. З 2017 і по теперішній час ексклюзивний дистрибьютор компаніі Мode implant. Міжнародний лектор компаніі Mode implant з 2017. Стажування 2.08-26.08.2017  Buruni University Istanbul Turkey.

 

 

 

 

 

 

 

Відповідальний за інформацію: Потапчук Анатолій Мефодійович
Дата оновлення сторінки: 27.02.2019р.