Абітурієнту

Вступ на основі здобутого ОКР молодший спеціаліст

ДВНЗ "УжНУ" запрошує випускників коледжів продовжити навчання для здобуття ступеня бакалавр (магістр медичного або фармацевтичного спрямувань). Відповідно до Правил прийому у 2021 році до ДВНЗ «УжНУ» приймаються:

1) особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень (ОКР) молодшого спеціаліста з будь-якої спеціальності, для здобуття ступеня бакалавра:

– на другий курс на вакантні місця ліцензованого обсягу;

2) особи, які здобули ОКР молодшого спеціаліста із спорідненої спеціальності, для здобуття ступеня бакалавра:

– на перший курс (зі скороченим терміном навчання – 1 рік 10 місяців або 2 роки 10 місяців);

– на третій (або другий) курс на вакантні місця ліцензованого обсягу;

3) особи, які здобули ОКР молодшого спеціаліста з відповідної спеціальності медичного (фармацевтичного) спрямування, для здобуття ступеня магістра медичного (фармацевтичного) спрямування:

– на другий курс на вакантні місця ліцензованого обсягу.

Кількість вакантних місць буде оприлюднена до початку вступної кампанії, обсяги державного замовлення – після затвердження відповідного рішення Конкурсною комісією МОН України. 

Фіксовані конкурсні пропозиції (формуються до 15 січня 2021 року), небюджетні конкурсні пропозиції (можуть створюватися до 14 червня 2021 року): 

- освітній ступінь бакалавр:

    - скорочений термін навчання (на перший курс);

    - нормативний термін навчання (на 2 або 3 курс);

- освітній ступінь магістр.

Конкурсний відбір для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного або фармацевтичного спрямувань) на основі ОКР молодшого спеціаліста здійснюється за результатами за результатами ЗНО та фахових вступних випробувань:

- перший конкурсний предмет – українська мова і література або українська мова;

- другий предмет при вступі на місця державного замовлення – математика або історія України (за вибором УжНУ), при вступі на небюджетні конкурсні пропозиції – на вибір вступника;

- третій предмет – фахове вступне випробування.

У 2021 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018 – 2021 років.

Прийом заяв та документів розпочинається 14 липня, закінчується о 18:00 23 липня.

Фахові вступні випробування проводяться з 24 по 30 липня включно

Оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування за кошти державного бюджету (за державним замовленням) здійснюється не пізніше 31 липня.

Вступники, які отримали рекомендації мають виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення не пізніше 5 серпня.

Зарахування вступників за кошти державного бюджету (за державним замовленням) проводиться не пізніше 11 серпня, за кошти фізичних та/або юридичних осіб – не пізніше 30 вересня.

Правилами прийому визначені додаткові сесії прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування. При цьому зарахування за кошти фізичних та/або юридичних осіб закінчується не пізніше 30 листопада 2021 року.

 Фахове вступне випробування проводиться ДНВЗ "УжНУ", програми наведені за посиланнями: 

Відповідальний за інформацію: відповідальний секретар приймальної комісії
Дата оновлення сторінки: 18.03.2021