Новини

17.05.2018
669

Нові можливості та особливості вступу до магістратури та аспірантури на факультеті суспільних наук

Нові можливості та особливості вступу до магістратури та аспірантури на факультеті суспільних наук

Цілу низку актуальних спеціальностей магістратури пропонує факультет суспільних наук УжНУ. На факультеті йде підготовка магістрів за такими спеціальностями: «соціальна робота», «соціологія», «педагогіка», «психологія», «політологія» і «публічне управління та адміністрування». Наступного  року планують ввести магістратуру з філософії.

Як зазначає доцент Дмитро Афанасьєв, цього року є зміни у вступі на спеціальності  «психологія», «політологія» та «соціологія». «За рішенням МОН вступники на ці спеціальності обов’язково повинні здавати іноземну мову в рамках ЗНО. Воно відбуватиметься на базі пунктів тестування, в Ужгороді - переважно на базі загальноосвітніх шкіл. Основна сесія ЗНО відбудеться  11 липня».

Вступ на спеціальності «соціальна робота» і «публічне управління та адміністрування» йде шляхом вступної кампанії в УжНУ, яка розпочинається 12 липня і триває у визначені строки. Для вступників на магістратуру за спеціальністю «публічне управління та адміністрування» є  три іспити: економіка, державне управління і право.

При поступленні в магістратуру на спеціальності факультету суспільних наук абітурієнт має цілу низку переваг. Передусім,ці дисципліни є широкопрофільними, більшість з них передбачають менеджерську роботу в галузі управління. «До прикладу, «соціальна робота» - це робота у органах соціального захисту населення, фондах соціального страхування населення тощо, політологи мають широкий спектр зайнятості, від вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін у школах до аналітиків при політичних партіях, громадських організаціях. Психологи - робота у психологічних службах, психологічних кабінетах. Спеціальності значною мірою є універсальними, дають широку кваліфікацію, для того щоб наші випускники могли влаштуватися на роботу в області, Україні загалом» - переконує Дмитро Афанасьєв.

Для вступників у магістратуру, які закінчили навчання за іншими спеціальностями та планують навчатись на спеціальностях «Політологія», «Психологія», «Соціологія», введений додатковий вступний іспит. Реєстрація на нього триває з 14 по 31 травня. Додаткове вступне випробування  проводиться в УжНУ у формі співбесіди.

Детальніше з умовами вступу на магістратуру зі спеціальностей  «Політологія», «Психологія», «Соціологія» можна ознайомитися за посиланням.

Детальніше з умовами вступу в магістратуру за спеціальностями «Соціальна робота» та «Публічне управління та адміністрування» - за посиланням.

Також на факультеті суспільних наук діє аспірантура з політології, соціології та педагогіки. За цими галузями відбувається вступ з 12 липня, іспити складатимуться з іноземної мови, філософії та фахової дисципліни.

 

Інформаційно-видавничий центр

Категорії: