13.10.2015

УжНУ створив інтерактивні сторінки своєї історії

Йдучи у ногу з часом, Ужгородський національний університет до свого 70-річчя відкрив «шкалу часу» – інтерактивну історію власного створення та розвитку. Йдеться про основні віхи університетського літопису – від перших спроб заснування, реалізації цього задуму та аж до новітнього часу, коли УжНУ здійснив стрибок у освітніх та наукових рейтингах.

Відповідний проект втілив у життя Центр інформаційних технологій університету під керівництвом Олександра Дубіва.

Таким чином, УжНУ став одним з перших закладів Закарпаття, який матиме власний історичний «таймлайн».

Автори наразі представили лише першу версію цього цікавого проекту та чекають на пропозиції від усіх, хто причетний до історії творення вишу.

Переглянути історичний інтерактив.