Вітаємо на інтерактивних сторінках історії Ужгородського національного університету!

Ужгород – університетське місто. Відкриття університету тут – одна із найбільш вагомих події в його історії, поруч з іншими епохальними звершеннями. У сьогоденні, незважаючи на зовнішні та внутрішні виклики, які повстали перед Україною, складний, але необхідний процес реформування системи вищої освіти, Ужгородський національний університет не лише зберіг свій статус провідного освітнього і наукового центру регіону, осередку культури, громадського життя, учасника формування стратегій розвитку області, Карпатського регіону в цілому, але увійшов у переліку успішних університетів України та став одним із найдинамічніших вишів держави.

Історія УжНУ у деталях

УжНУ сьогодні

Історія продовжує творитися у кожен момент нашого життя. Ні на хвилину не стихає і рух університетського життя, динаміка його розвитку, вир його подій, досягнень, результатів, все нових перспектив.

Ужгородський національний університет сьогодні належить до класичних університетів України і має найвищий – IV-й рівень акредитації. УжНУ – один з найбільших та кращих університетів Карпатського регіону. Університет за невеликий проміжок часу гідно показав себе в науковому світі, став орієнтиром, альма-матер для багатьох поколінь студентів, які тепер успішно працюють як в Україні, так і в інших країнах світу. Ужгородський національний університет, згідно з даними міжнародних наукометричних баз, стабільно входить у десятку провідних наукових центрів України. За 70 років в Університеті виробилася власна школа викладання, наукові та освітні традиції.

Ужгородський національний університет всіляко сприяє всебічній самореалізації студентів. Наразі в УжНУ навчається близько 13 тисяч 600 студентів.

Університет готує фахівців за 9 напрямами освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», 36 напрямами бакалаврату, 84 спеціальностями освітньо-кваліфікаційних рівнів «магістр» і «спеціаліст».

УжНУ сьогодні

На сьогодні, університет працює з 86 партнерами з 17 країн світу.

Особливо активізується співпраця з виконання наукових робіт у рамках реалізації міжнародних проектів – у сфері астрономії, інформаційних технологій, економіки, історії, політології, соціології, культурології, туризму, харчової промисловості.

Студенти УжНУ беруть участь у різних програмах академічної мобільності за кордоном: «семестрове навчання», «подвійний диплом», навчально-ознайомча та виробнича практика.

Університет пишається своєю історією, береже традиції та примножує досягнення. Історія міста твориться разом з університетським літописом. Щиро запрошуємо до нас, до Ужгородського національного університету!

Дякуємо і запрошуємо до нас!Наші контакти

Ректорат ДВНЗ "Ужгородський національний університет" (УжНУ)
Адреса: 88000, Україна, Закарпатська обл., м. Ужгород, пл. Народна, 3
Телефон: +38 (03122) 3-33-41 Факс: +38 (03122) 3-42-02
E-mail: official@uzhnu.edu.ua
www.uzhnu.edu.ua