Новини

17.01.2018
1755

Стипендії від мера, стажування студентів у міськраді та Школа муніципального посадовця – УжНУ і мерія Ужгорода планують співпрацю на рік

Стипендії від мера, стажування студентів у міськраді та Школа муніципального посадовця – УжНУ і мерія Ужгорода планують співпрацю на рік

У вівторок, 16 січня, в ректораті відбулася зустріч робочих груп Ужгородського національного університету та Ужгородської міської ради під керівництвом проректора Мирослави Лендьел та заступника мера Ужгорода Олександра Білака, на якій чітко окреслено основні напрямки співпраці між університетом і містом у 2018 році та сформульовано конкретні проекти, які планується реалізувати в цьому році.

Нагадаємо, минулої осені ректор Володимир Смоланка та міський голова Богдан Андріїв підписали Меморандум про порозуміння та співпрацю між Державним вищим навчальним закладом «Ужгородський національний університет» та Ужгородською міською радою щодо виконання спільних проектів і програм розвитку. Логічно, що наступним кроком стало напрацювання спільних пріоритетів і конвертація цікавих ідей у чіткі проекти.

Робоча група від університету, яка складається з фахівців центру інновацій та розвитку, відділу міжнародних зв’язків, центру сталого розвитку, центру інформаційних технологій та центру кар’єри УжНУ, запропонувала партнерам півтора десятка ініціатив, а представники мерії додали декілька власних ідей. У підсумку сформовано план співпраці на рік, визначено відповідальних осіб за кожен із напрямків та графік реалізації проектів.

Зокрема, УжНУ та мерія Ужгорода домовилися подавати спільні заявки на грантові конкурси (зокрема міжнародні), започаткувати проведення Форуму міського розвитку, дати старт Школі муніципального посадовця. Крім того, партнери зацікавлені у стажуванні студентів у структурах міської ради з перспективою отримання першого робочого місця, а також у виконанні науковцями університету проектів, яких потребує обласний центр.

Також відзначимо, що розглядаються пропозиції щодо надання стипендій мера Ужгорода кращим студентам УжНУ, а також щодо проведення для старшокласників міських шкіл Літнього університету.

 

Вл. інф.

Фото Вероніки Кобаль   

Категорії: