20.07.2020

Творчий конкурс для спеціальності «фізична культура і спорт» адаптовано до карантинних умов

Нова реальність диктує нові умови для всіх сфер життя. Не вийнятком є і вступна кампанія-2020 до закладів вищої освіти. Наразі в УжНУ проводиться активна підготовка до проведення творчих конкурсів, які цьогоріч відбудуться в оновленому форматі. Зокрема, для вступу на спеціальність «фізична культура і спорт».

Завідувач кафедри фізичного виховання Іван Маріонда зазначає: «Програму творчого конкурсу із фізичної підготовки було змінено відповідно до умов карантину. Найвідчутнішою відмінністю є те, що ми замінили норматив із плавання на норматив зі стрибка у довжину з місця. Залишились незмінними: біг 100 м; біг 1000 м (чоловіки), біг 500 м (жінки); підтягування на перекладині (чоловіки), згинання та розгинання рук в упорі лежачи (жінки)».

До тестування допускатимуться вступники, які матимуть засоби індивідуального захисту: маски, респіратори, рукавички. Університет забезпечує учасників та членів приймальної комісії антисептиком для рук. Контроль за дотриманням правил карантину під час вступних випробувань здійснюватимуть медичні працівники та члени екзаменаційної комісії.

В останні роки на творчий конкурс реєструвалось близько 200 абітурієнтів. Також важливо, що відбуватиметься творчий конкурс у 5 потоків. Для вступників на місця державного замовлення: 4, 7 та 11 серпня з 9:00, а для абітурієнтів, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб: 18 та 22 серпня. Консультації будуть відбуватися за день до іспитів з урахуванням безпечної соціальної дистанції для учасників.

Нагадуємо, реєстрація на творчий конкурс вступників за спеціальністю «фізична культура і спорт» розпочнеться вже 24 липня. Для реєстрації на творчий конкурс вступник подає до Приймальної комісії:

- заяву на участь у творчому конкурсі (заповнюється особисто в електронному або паперовому вигляді за формою, визначеною Приймальною комісією);

- копію документа, що посвідчує особу;

- фотокартку розміром 3х4 см;

- копію документа про повну загальну середню освіту або довідку від закладу освіти про те, що особа завершить її здобуття до 10 серпня.

УжНУ пропонує також можливість електронної реєстрації на участь у творчому конкурсі за умови завантаження вступником сканованих копій (фотокопій) документів, зазначених вище. Тому, перш ніж скористатися цим сервісом, радимо підготувати відповідні фотокопії (сканкопії) у графічному форматі (.jpg):

- кольорової фотокартки розміром 3 х 4 см;

- фотокопії (сканкопії) документа, що посвідчує особу;

- фотокопії (сканкопії) документа про повну загальну середню освіту або довідки закладу освіти про завершення її здобуття до 10 серпня.

Ганна Фельцан,

Інформатично-видавничий центр