Анонси подій

15
серпня
17:00
15772

До 15 серпня триває реєстрація на творчий конкурс вступників на бакалаврат спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» (вступ за кошти фізичних або юридичних осіб)

Творчий конкурс для вступників на основі повної загальної середньої освіти у ДВНЗ "УжНУ" проводиться для спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»:

- для вступників на місця державного замовлення - з 01 по 18 липня включно (згідно розкладу вступних випробувань - 05, 14 та 18 липня),

- для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб, - з 09 по 16  серпня (згідно розкладу вступних випробувань - 10, 13 та 16 серпня).

У творчому конкурсі мають право брати участь особи, які здобули повну загальну середню освіту або завершують її здобуття до 10 липня, що підтверджується відповідним документом або довідкою закладу освіти.

Реєстрація на творчий конкурс розпочинається 24 червня і завершується:

- для вступників на місця державного замовлення - 15 липня;

- для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб, - 15 серпня.

Для реєстрації на творчий конкурс вступник подає до Приймальної комісії:

- заяву на участь у творчому конкурсі (заповнюється особисто в електронному або паперовому вигляді за формою, визначеною Приймальною комісією);

- копію документа, що посвідчує особу;

- фотокартку розміром 3х4 см;

- копію документа про повну загальну середню освіту або довідку від закладу освіти про те, що особа завершить її здобуття до 10 липня.

ДВНЗ "УжНУ" пропонує можливість електронної реєстрації на участь у творчому конкурсі за умови завантаження вступником сканованих копій (фотокопій) документів, зазначених вище. Перш ніж скористатися цим сервісом, радимо підготувати відповідні фотокопії (сканкопії) у графічному форматі(.jpg):

- кольорової фотокартки розміром 3 х 4 см (1 Мб для фотокарток в електронній формі);

- фотокопії (сканкопії) документа, що посвідчує особу;

- фотокопії (сканкопії) документа про повну загальну середню освіту або довідки закладу освіти про завершення її здобуття до 10 липня.

Посилання для електронної реєстрації (з 24 червня). Для того, щоб мати можливість подати заяву, необхідно зареєструватися, використовуючи електронну адресу у поштовій службі Gmail та підтвердити обліковий запис.

ВАЖЛИВО:

Для допуску на пункт проведення конкурсу вступник має пред'явити оригінал документа, що посвідчує особу, екзаменаційний листок, який він отримує після реєстрації у Приймальній комісії, та медичну довідку із Закарпатського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру або медичну довідку за формою 086-о.

Вступники, які скористаються електронною реєстрацією, екзаменаційний листок зможуть отримати на консультації перед творчим конкурсом. 

Офіційне оголошення результатів творчих конкурсів на місця державного замовлення, включаючи оцінки та інформацію про досягнення мінімального прохідного бала (100 балів), здійснюється шляхом розміщення відповідних відомостей на офіційному вебсайті ДВНЗ "УжНУ" та вноситься до Єдиної державної електронної бази з питань освіти не пізніше наступного дня після їх проведення.

Реєстрація та складання творчого конкурсу не є фактом подачі заяви до ДВНЗ "УжНУ", вступник має подати заяву на вибрану спеціальність через електронний кабінет у терміни, визначені Правилами прийому. Реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 липня.

Приймальна комісія

Категорії: