Ректор УжНУ прийняв Посла Королівства Бельгія Алекса Ленартса

У понеділок, 15 квітня, в ректораті УжНУ відбулася зустріч ректора Володимира Смоланки з Послом Королівства Бельгія Алексом Ленартсом. На зустрічі були також присутні проректор проректор з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел та декан юридичного факультету Ярослав Лазур.

В ході розмови наголошувалося на демократизмі навчального та виховного процесу в УжНУ, а також участі університету у низці міжнародних програм, метою яких є підтримка прав людини в Україні та світі. Володимир Смоланка розповів про  міжнародну співпрацю університету, зокрема з бельгійськими університетами та науковцями, програми академічної мобільності та досвід навчання іноземних студентів в УжНУ.

Також сьогодні відбудеться й зустріч студентів університету з Послом Королівства Бельгія Алексом Ленартсом.