Переможці конкурсу “Стартап УжНУ– 2018” побували в Італії

Переможці конкурсу “Стартап УжНУ– 2018”  побували в Італії

З 4 по 5 грудня 2018 в м. Трієст (Італія) проходив міжнародний семінар-тренінг “Training and presentation of scientist business ideas” у рамках проекту “European Early Innovators Innitiative”, який фінансується Фондом стратегічних проектів Дунайського регіону, ініційованим компетентними суб'єктами з 4 країн (Румунії, Італії, України та Словаччини).

В семінарі взяли участь цьогорічні переможці  конкурсу інноваційних ідей “Стартап УжНУ– 2018”, студентка Українсько-угорського навчально-наукового інституту Ганріетта Бан з проектом “Система моніторингу з елементами доповненої реальності”, студент медичного факультету Володимир Драганчук  з проектом “АІМП (Автономний ін`єкційний модульний пристрій)”, Ольга Білак, студентка біологічного факультету, яка представила проект “Композиції ефірних олій із широким спектром антимікробних властивостей” та студентка фізичного факультету Надія Костровська з проектом “AR-ГІД”.

Протягом першого дня семінару учасники представили свої презентації в приміщенні University of Udine в м. Трієст. Крім українських студентів в семінарі взяли участь аспіранти вузів Румунії, які також представили свої цікаві проекти. Семінар був насичений не лише презентаціями проектів юних стартаперів, але й корисними лекціями та майстер-класами, кваліфіковані спеціалісти навчали демонструвати інноваційні ідеї та продукти потенційним інвесторам, відчувати себе впевненішими. Наступного дня, 5 листопада, доопрацьовані презентації були представлені керівникам різних підприємств та співробітникам Наукового парку м. Трієст (Area Science Park).

Завдяки даному заходу, студенти нашого вузу отримали дуже важливі контакти з учасниками інших країн, загалом нові знайомства, корисне спілкування, додаткові знання, можливість спробувати свої проекти та бізнес-ідеї.

Науково-дослідна частина