Новини

24.01.2019
763

Науковці УжНУ з робочим візитом відвідали Мюнхенський університет Людвіга Максиміліана

Науковці УжНУ з робочим візитом відвідали Мюнхенський університет Людвіга Максиміліана

У межах проекту «Толерантність на кордонах Європи: вимір для України», що спільно реалізується Мюнхенським університетом Людвіга Максиміліана (Німеччина) та Ужгородським національним університетом (Україна), за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини, відбулася робоча поїздка експертів та експерток від УжНУ до Мюнхена.

 У ході робочого візиту експерти проекту від УжНУ взяли участь у роботі семінару «Розуміння та конструювання «толерантності»: сучасний погляд».

Також провели ряд робочих зустрічей із науковцями та науковцями Німеччини, зокрема з проф. Катарін Бьок (Лейбніцький інститут східних та південно-східних європейських студій), проф. Маркусом Фогтом (Мюнхенський університет Людвіга Максиміліана) та іншими.

Мали нагоду ознайомитися із книжковими фондами з філософії, теології та суспільних наук бібліотеки Мюнхенського університету Людвіга Максиміліана.

За результатами візиту були напрацьовані теоретико-методологічні аспекти концепту «толерантності», проаналізовані особливості сприйняття та етико-філософського розуміння «толерантності» в Україні, а також узгоджені подальші кроки у реалізації проекту.

 

 

Категорії: