Новини

03.02.2020
1400

Людмила Симочко виступила із запрошеною доповіддю в Болонському університеті

Людмила Симочко виступила із запрошеною доповіддю в Болонському університеті

Днями в одному з найстаріших Європейських університетів Італії пройшла Міжнародна конференція «Regendering Science. For an inclusive research environment», яка була присвячена питанням інклюзивних досліджень у довкіллі. Конференцію проведено за сприянням консорціуму провідних Європейських університетів.

У роботі наукового форуму прийняли участь провідні вчені з Великої Британії, Італії, Франції, Німеччини, Іспанії, Швейцарії. Доцентка Людмила Симочко представляла на заході Ужгородський національний університет та Інститут агроекології і природокористування НААНУ. На засіданні вона презентувала доповідь «Diversity in research on Food security and risks assessment for human health in Ukraine» у який висвітлила основні проблеми харчової безпеки в Україні та оцінку ризиків для здоров’я людини. Загалом, у конференції прийняли участь понад 200 науковців з 7 країн. Доповіді учасників опубліковано у збірнику. 

Наприкінці заходу відбулось спілкування науковців у форматі B2B, що дало змогу обговорити сучасні світові тенденції у галузі енвайронментальних досліджень та основні аспекти імплементації гендерної рівності у науці, а також можливі напрямки міжнародної співпраці.

 

За інформацією біологічного факультету

Категорії: