Новини

18.07.2022
808

Безперервне навчання з платформою «Coursera»

Безперервне навчання з  платформою «Coursera»

Кожен сучасний викладач ставить перед собою цілі: зацікавити студента, зробити свій курс більш доступним, якісним, інтерактивним, креативним. І водночас кожен сучасний абітурієнт та студент завжди у пошуках нової та цікавої інформації. Інформатизація освітнього простору, і не тільки освітнього, спрощує процес удосконалення викладання та подання навчальних матеріалів.

Як урізноманітнити процес навчання?

Нещодавно під час вебінару від ЦІТ учасникам було рекомендовано долучитися до платформи Coursera, яка є одним із найпопулярніших міжнародних ресурсів сьогодні. Компанія пропонує користувачам тисячі безкоштовних онлайн-курсів з різних дисциплін, у разі успішного закінчення яких користувач отримує сертифікат про проходження курсу. Платформа співпрацює з університетами з різних країн світу для викладання курсів цих навчальних закладів онлайн. Наразі пропонуються навчання у наступних галузях: інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші. Свої розробки тут презентують провідні компанії – Google, Meta, IBM, Microsoft, Amazon Web Services, та університети світу – Yale University, California Institute of the Arts, Duke University, Erasmus University Rotterdam та ін. світу. Кількість студентів на сайті перевищила 70 мільйонів осіб. 

Ужгородський національний університет також є учасником Coursera. 

Як стати користувачем платформи?

Здобувачі освіти в Україні та викладачі можуть отримати безкоштовний доступ до платформи «Coursera» за посиланням https://mooc4ua.online/. Необхідно обрати свій заклад, приєднатися до програми та зареєструватися через обліковий запис УжНУ. 

Наприкінці травня МОН та команда «Coursera» провели спільний вебінар для закладів освіти про унікальні можливості використання освітніх онлайн-платформ. Відеозапис можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=J-0Qzvfu5FU .

Для викладачів платформа допоможе доповнити основні навчальні програми, для студентів стане додатковим джерелом знань.

Категорії: