Faculty of Social Sciences

Студентська рада факультету суспільних наук

Склад студентської ради

Голова студентської ради – Клопотар Катерина Олександрівна 

Заступник голови студентської ради – Панющик Аліна Василівна

Заступник голови студентської ради – Лісак Дарина Юріївна 

В студентській раді гармонійно поєднуються такі секції, як секція волонтерської діяльності, спортивно – розвиваюча секція,  культурно – ознайомча секція, культурно – розважальна секція та багато інших. Студентське самоврядування активно долучається до організації різноманітних концертів, спортивних змагань, інтелектуальних конкурсів та до вирішення проблем студентів. 

На факультеті активно працює наукове товариство.

Склад наукового товариства ФСН:

Голова наук. тов. – Павлей Ольвія Володимирівна

Заступник голови наук. тов. – Кокіш-Мельник Єлизавета Миколаївна

Заступник голови наук. тов. – Савко Оксана Володимирівна

Основна мета діяльності наукового товариства є всебічне сприяння науково – дослідній, винахідницькій та іншій творчій діяльності студентів, аспірантів та молодих вчених, а також проведення соціально-просвітніх заходів у місті Ужгород.

Профком факультету суспільних наук

Склад профкому ФСН:

Голова профкому – Попович Володимир Михайлович

Заступник голови профкому  Мотильчак Альбіна-Іванна Юріївна

Заступник голови профкому  Нінц Юліанна Іванівна

Профспілкова організація студентів захищає права студентського та аспірантського складу університету. 

Представники студентів у Вченій раді факультету 

Попович Володимир Михайлович, Клопотар Катерина Олександрівна, Прохненко Катерина Ігорівна.

Представники студентів у Вченій раді УжНУ

Попович Володимир Михайлович

 

Студентське життя на факультеті суспільних наук – це не тільки навчання й наукова діяльність, це ще й цікаве дозвілля. Кожна кафедра факультету намагається зробити його цікавим і різноманітним. Не стоїть осторонь і студентське самоврядування.

На факультеті ефективно працює Студентська Рада, профком студентів, студентське наукове товариство. 

Основними напрямками діяльності органів студентського самоврядування є:

  • координація роботи з деканатом і кафедрами;
  • залучення студентів до роботи в органах студентського самоврядування;
  • організація та проведення спільно з деканатом студентських наукових конференцій, диспутів, круглих столів, олімпіад, бесід;
  • збір, аналіз та узагальнення зауважень та пропозицій осіб, які навчаються щодо організації навчального процесу, соціально-побутових проблем та інших питань життєдіяльності студентів на факультеті, звернення до деканату з пропозиціями щодо їх вирішення;
  • проведення мистецько-культурних заходів: вечорів відпочинку, конкурсів КВН, випускних свят, Днів факультету і першокурсника;
  • організація і проведення спортивних змагань.

Необхідно підкреслити, що представники студентського самоврядування є членами Вченої ради факультету, стипендіальної комісії. Жодне питання навчально-виховного процесу на факультеті не вирішується без активної участі студентів.

Постійно вдосконалюється діяльність студентського профкому. Забезпечення літнього відпочинку, курортне оздоровлення, вирішення соціальних проблем, організація дозвілля – це основні напрямки його діяльності. 

На факультеті багато уваги приділяється патріотичному, духовному, культурному та спортивному вихованню молоді. Свідченням цього є активна участь студентів у значній кількості соціально-громадських, культурних та спортивних заходах.

Вже традиційними стали зустрічі студентів з ветеранами Другої світової війни, воїнами-афганцями, учасниками ООС. Декілька років поспіль за ініціативи студентів проводяться студентські наукові конференції, присвячені річниці створення УПА, подвигу Карпатської Січі, проголошенню Карпатської України, а також роковинам Голодомору 1932-1933 рр. На цих заходах студенти виступають із власними доповідями, переглядають документальні фільми та ін.

Студенти організовують та проводять благодійні акції, активно співпрацюють з медико-реабілітаційним соціального центром «Дорога життя», дитячими будинками, реабілітаційними центрами, будинками сімейного типу тощо.

Стало традиційним проведення конкурсу «Студентський смак», під час якого відбуваються змагання з приготування різноманітних страв, Дня першокурсника, Дня факультету, випускних вечорів. Звичними стали святкування Днів політолога, соціолога, психолога. Ці заходи передбачають конкурсні програми, виступи команд КВК, талановитих студентів та запрошених гостей. 

Постійно проводяться спортивні змагання серед студентів та товариські зустрічі викладачів і студентів з мініфутболу, волейболу. Студентські збірні з баскетболу та шахів є неодноразовими переможцями Студентської університетської спартакіади. 

Студенти факультету постійно приймають активну участь в загальноуніверситетських заходах: Студентська весна, Міс УжНУ, брейн-ринг, акціях «Серце до серця», «Зроби місто чистим» та ін.

 

Відповідальний за інформацію: Остапець Юрій Олександрович
Дата оновлення сторінки: 21.09.2021