Студенти УжНУ взяли участь у Всеукраїнському забігу “Зелена миля 2018”

Сьогодні, 1 червня в Ужгороді відбувся спортивний забіг серед студентської молоді в рамках загальноукраїнської акції «Зелена миля». Спортивний захід об’єднав усі регіони, міста і селища України задля єдиної мети – популяризації здорового способу життя та пропаганди фізичної культури.

Рівно об 11 годині дистанцію в 1 милю (1609 м) долали студенти, викладачі, керівники закладів вищої освіти, громадські діячі та всі ті, хто прагнув підвищити свою рухову активність та зміцнити здоров’я.

Учасників спортивного заходу привітав ректор УжНУ Володимир Смоланка, наголосивши на важливості  популяризації спорту, здорового способу життя в молодіжному середовищі. Загалом в акції взяло участь близько 200 осіб, першим забіг подолав студент третього курсу факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ Василь Боднар.

Фото: Роберт Папп