25.06.2019

В УжНУ відбулося завершальне в цьому навчальному році засідання Вченої ради

В УжНУ відбулося завершальне  в цьому навчальному році засідання Вченої ради

У вівторок, 25 червня, відбулося завершальне в 2018/2019 навчальному році засідання Вченої ради УжНУ. Розглянули низку питань, серед них – атестаційні та конкурсні справи, звіт про роботу Вченої ради, про організацію та проведення виховної роботи в університеті.

Розпочали роботу з вручення почесних грамот, подяк, а також  кубків переможцям спортивних змагань в університеті.

Далі із доповіддю про виховну роботу в університеті вступив проректор із науково-педагогічної роботи Ігор Король. Він розповів про організацію культурно-виховного процесу серед студентської молоді  в університеті. «Від початку навчального року, виховна робота в університеті велася дуже активно, проведена велика кількість заходів, які стосувалися національно-патріотичного виховання студентської молоді, удосконалення організації фізвиховання, створення умов для фізичного, інтелектуального, морально-етичного і духовного розвитку особистості студентів».

Серед заходів Ігор Король відзначив проведення «Днів кар’єри ЄС», зустрічі з ректором кращих студентів, «Ярмарки Кар’єри», Дні відкритих дверей, участь у конкурсі «Кращий студент Закарпаття», в якому перемогла студентка факультету здоров’я та фізичного виховання Лілія Манзулич. Також студентська молодь взяла участь у багатьох благодійних заходах, зокрема в рамках акції «Серце до серця» була зібрана значна сума коштів. Важлива увага приділялася студентській активності в сфері екології, охорони та збереження навколишнього середовища.

Також Ігор Король відзначив діяльність студентського центру дозвілля «Ювентус», в якому функціонують більше 20 гуртків, студій, музичних колективів. Вагомою також була й робота Студентської ради та Профкому студентів, зазначив Ігор Король. За їх допомогою були організовано чимало благодійних, культурних акцій, днів факультетів, конкурсів краси, відзначення державних свят та організація флешмобів.

Продовжуючи, на засіданні затвердили звіт вченого секретаря Олени Мельник про виконання плану роботи та рішень Вченої ради УжНУ» в 2018/2019 навчальному році. Також було затверджено ліміт стипендіатів на призначення академічної стипендії на липень-серпень 2019 року та І семестр 2019/2020 навчального року у розмірі 45% від контингенту студентів, які навчають за державним замовленням.

Крім цього, розглянули конкурсні та атестаційні справи. На розгляд була винесена одна конкурсна справа, за нею доктора історичних наук, професора Сергія Федаку обрали на посаду професора кафедри Античності, Середньовіччя та історії України домодерної доби.

Згідно атестаційних справ, Вчена рада присвоїла Роману Корсаку вчене звання професора по кафедрі туристичної інфраструктури та готельно-ресторанного господарства, Сергію Сухареву  - професора  по кафедрі екології та охороні навколишнього середовища, Івану Годі -  доцента  по кафедрі туристичної інфраструктури та готельно-ресторанного господарства, Віталію Ерфану  - доцента по  кафедрі бізнес-адміністрування, маркетингу та менеджменту, Габріеллі Коссей – доцента по кафедрі дитячих хвороб та Оксані Фучко – доцента по кафедрі фізіології та патофізіології.

Наступне засідання Вченої ради відбудеться вже з початком нового навчального року.

Олексій Шафраньош

.