ЗАСІДАННЯ РАДИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

ЗАСІДАННЯ РАДИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ФАКУЛЬТЕТУ ТУРИЗМУ ТА МІЖНАРОДНИХ КОМУНІКАЦІЙ

З початком нового навчального року бурлить студентське життя. Активно у цьому напрямку рухається і Рада студентського самоврядування факультету туризму та міжнародних комунікацій. Зокрема відбулося перше засідання студради, де обговорено важливі організаційні питання. На засідання було запрошено деканесу факультету туризму та МК, к.геогр.н., доцента – Наталію Габчак  та заст. декана з виховної роботи к.е.н., доцента – Марину Грабар.

У зв’язку із закінченням терміну навчання студентів оновлено склад студентської ради, додано представників із перших курсів. Головою Ради студентського самоврядування обрано здобувачку 2-го курсу спеціальності «Туризм» Химич Діану Михайлівну. Окреслено план роботи Ради студентського самоврядування факультету туризму та міжнародних комунікацій на новий навчальний рік, що передбачає організаційні та виховні заходи.