На засіданні приймальної комісії УжНУ зарахували вступників на місця держзамовлення
У середу, 31 липня відбулося чергове засідання Приймальної комісії УжНУ. Основним було питання зарахування на навчання абітурієнтів, які подали оригінали документів на здобуття ОКР бакалавр на основі повної загальної середньої освіти. Наразі вже зараховано близько 650 абітурієнтів, але ця кількість буде збільшуватися – зазначили у Приймальній комісії.
«Ми задоволені показниками цього року, є ріст у порівнянні з 2018 роком. Це є також результат активної профорієнтаційної роботи, яку провадив університет. Хочу зазначити, що ми маємо вступників з різних регіонів України – Півночі Півдня, Сходу, Заходу. Ми не позиціонуємо себе як університет тільки для нашого краю. Ми є великим університетом, одним з найбільших в Україні, що чудово ілюструє географія наших вступників. Також розпочався процес поступлення до університету іноземних студентів. Хоча він буде більш масовим у вересні та жовтні, та ми вже маємо вступників із Словаччини Угорщини та Польщі» - зазначив ректор Володимир Смоланка.
Інформаційно-видавничий центр






