Закарпаття відвідали учні і вчителі Шевченківського ліцею № 26 міста Полтава
Географічний факультет ознайомив учнів та вчителів Шевченківського ліцею № 26 м. Полтава із туристичними цікавинками нашого краю та можлостями навчання на Закарпатті.
Закарпатська область – найбезпечніший куточок України. З огляду на цей факт, наш край став одним з найпопулярніших для відвідування, відпочинку, роботи. Популярним Закарпаття стає також серед учнівської молоді зі всієї України, оскільки батьки і вчителі можуть не турбуватися за безпеку своїх підопічних. Завітали у нашу область також учні і вчителі Шевченківського ліцею № 26 м. Полтава. Відвідували гості переважно туристичні пам’ятки мукачівщини – замок Паланок, палац і мисливський будинок графів Шенборнів, замок Сент-Міклош (Чинадієвський). Знайомив гостей із Закарпаттям доцент кафедри фізичної географії та раціонального природокористування ДВНЗ «УжНУ» - Роман Славік. Як співробітник Ужгородського університету Роман Володимирович провів профорієнтаційну роботу, розповів про можливості продовження навчання у нашому закладі вищої освіти. Полтавські учні зацікавилися такою перспективою, багато хто вперше дізнався про існування такого великого, класичного ВУЗу на крайньому заході нашої країни.
«Війна – це трагедія, багато випускників шкіл планують продовження навчання після школи у закордонних закладах вищої освіти. Наша задача – залишити їх в Україні, запропонувавши якісні умови навчання і безпеку. Тому, в цьому відношенні у Закарпатських ВУЗів відкриваються великі перспективи і можливості» - каже Роман Славік.
Учні закохалися у Закарпаття і, хоча Полтава знаходиться не на лінії бойового зіткнення, повітряні тривоги там чути часто. Тому, ознайомлення з нашим краєм у поєднанні з вивченням можливостей навчання у найбезпечнішому ВУЗі України є надзвичайно доречним.






