Новини

18.04.2017
4845

За посаду голови Студентської ради боротимуться троє кандидатів

За посаду голови Студентської ради боротимуться троє кандидатів

У четвер, 13 квітня, відбулися чергові збори Центральної виборчої комісії Ужгородського національного університету. У передсвятковий день обговорювали ряд важливих питань, зокрема виготовлення бюлетенів та облаштування пунктів для голосування.

Однак минулі збори відрізнялися від попередніх, адже присутніми на них були і кандидати на посаду голови Студради, документи від яких приймав голова ЦВК, студент юридичного факультету Олександр Лошак. Брати участь у цьогорічних виборах виявили бажання тільки троє студентів, які вже незабаром виступлять перед студентською громадою на дебатах.

Першою свої документи подала студентка четвертого курсу економічного факультету Вікторія Микулянець. Дівчина розповідає, що вже не перший рік бере активну участь у житті вишу.

«Нині я займаю посади голови профбюро економічного факультету та  заступника голови студентської ради факультету і добре розумію, що посада голови Студради - це велика відповідальність. Необхідно думати за кожного студента окремо та громаду вцілому. Студентське життя – це не лише щоденне навчання та праця, студентське життя – це передусім нові знайомства та можливості у великій студентській сім’ї. Втілення моїх планів дасть можливість кожному студенту провести роки навчання незабутньо, із чудовими спогадами на все життя. Зараз на кожному факультеті є голови студентських рад та очільники профкомів, молоді хлопці та дівчата, які рухають наш університет вперед. Упевнена, я зумію правильно організувати й скоординувати роботу Студентської ради університету і рад факультетів. Саме завдяки спільній роботі, розумінню мети ми зможемо покращити роботу Студради та втілити в життя ще більше проектів».

 Тарас Гринчак, студент стоматологічного факультету переконаний, що зможе втілити в життя усі заплановані проекти та підняти імідж УжНУ на новий рівень.

«Я вирішив брати участь у цьогорічних виборах тому, що вірю  -  можна багато чого змінити та вдосконалити у нашій системі. Завжди необхідно розвиватися, надихатися досвідом європейських вишів. Вже два роки поспіль я є головою студради стоматологічного факультету, і за цей час вдалося організувати низку заходів, які стосувалися як наукового поля, так і суспільного.  Балотуючись, я окреслив для себе певні завдання, які буду намагатися втілити в життя. Зокрема, вважаю за необхідне проводити роботу з учнями шкіл, аби вони хотіли подавати документи саме в УжНУ, адже для того, щоб здобути якісну і фахову освіту, не потрібно їхати за кордон. Окрім того, вважаю, що Студрада може і повинна брати участь не тільки в суспільних заходах, але й у розвитку освіти, науки та міжнародної співпраці».

Студент третього курсу юридичного факультету Павло Величко розповідає, що вирішив спробувати себе у якості кандидата на посаду голови Студентської ради університету, адже є активним представником молоді, якому небайдужі процеси та проблемні питання, що стосуються молодіжного середовища.

 «З початком навчання одразу поринув в активне студентське життя факультету, а тому неодноразово доводилось брати відповідальність за організацію різноманітних освітніх та наукових заходів юридичного факультету. Багато вільного часу протягом останніх трьох років я віддаю волонтерській та громадській діяльності, а також власній неформальній освіті. Динаміка подій, які сколихнули Україну, сформували в багатьох із нас відчуття відповідальності за стан речей в країні. Саме таке відчуття і спонукає мене брати у власні руки справи студентів нашого університету. Моя головна мета - згуртувати наших спудеїв, щоб досягнути спільних цілей, організувати ефективну роботу органів студентського самоврядування та сприяти новим молодіжним лідерам у впровадженні позитивних змін в нашому суспільстві».

Детальніше з планами кандидатів на посаду голови Студентської ради УжНУ можна буде ознайомитися  під час дебатів, які відбудуться 19 квітня, о 14:00 в ректораті (ауд.56).

 

Вероніка Кобаль,

Інформаційно-видавничий центр УжНУ 

 

Інформація ЦВК

Нагадуємо студентам УжНУ, що чергові вибори голови Студентської Ради відбудуться у вівторок - 25 квітня 2017 року.

Голосування триватиме з 8.00 год. до 17.00 год.

Для полегшення  проведення виборів створено 8 дільниць:

 

Дільниця №1.Новий навчальний корпус на вул. Університетська, 14 (БАМ/ Факультет міжнародних економічних відносин; 4 поверх, ауд.516):

 • Інженерно-технічний факультет;
 • Економічний факультет;
 • Факультет міжнародних економічних відносин;
 • Стоматологічний факультет;
 • Українсько-Угорський навчально-науковий інститут.

Дільниця №2. Старий навчальний корпус на вул. Університетська, 14 ( БАМ/ Фойє):

 • Філологічний факультет;
 • Факультет іноземної філології;
 • Географічний факультет;
 • Математичний факультет;
 • Факультет суспільних наук.

Дільниця №3. Медичний факультет (пл. Народна, 1; 1 поверх, ауд.490):

 • Медичний факультет;
 • Факультет історії та міжнародних відносин (1);
 • Факультет здоров’я та фізичного виховання.

Дільниця №4. Навчальний корпус на вул. Заньковецької, 89 ( 2 поверх, хол):

 • Юридичний факультет (1);
 • Факультет історії та міжнародних відносин (2);
 • Факультет інформаційних технологій;
 • Кафедра прикладної лінгвістки.

Дільниця №5. Природничо-гуманітарний коледж (вул. Українська, 19; 1 поверх, ауд. 303):

 • Природничо-гуманітарний коледж;
 • Факультет туризму та міжнародних комунікацій.

Дільниця №6.Хімічний факультет (вул. Підгірна, 46; ауд. 109):

 • Хімічний факультет;
 • Факультет післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки.

Дільниця №7.Біологічний факультет ( вул. Волошина, 32; 2 поверх, ауд. 137):

 • Юридичний факультет (вул. Капітульна);
 • Фізичний факультет;
 • Біологічний факультет.

Дільниця №8. Інститут електронної фізики НАН України (вул. Університетська,  21)

 • Медичний факультет №2.

 

Право голосу на виборах голови Студради Університету мають усі студенти незалежно від форми навчання. Кожен виборець має лише один голос.

 

Допуск до голосування можливий за умови пред'явлення виборцем таких документів: 1) паспорт громадянина України;

2) тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України);

3) студентський квиток;

4) залікова книга.

Категорії: