З сумом сповіщаємо, що на 82-му році життя відійшов у вічність Хома Михайлович Олексик

Колектив юридичного факультету співчуває рідним та близьким з приводу непоправної втрати. Прекрасна Людина, професор Хома Михайлович Олексик пішов з життя, його внесок у розвиток освіти краю важко переоцінити. Всі запам’ятали його як чудову людину, вчителя, друга і колегу, повного життєвих сил та енергії, та професіонала своєї справи, з діяльністю якого зв'язували свої надії тисячі людей. Хома Михайлович був прикладом для багатьох. Передчасна смерть Хоми Михайловича – це непоправна втрата для його рідних, близьких, друзів, колег, та вдячних учнів. Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях. Просимо прийняти слова співчуття у цей скорботний час. Сумуємо разом з вами. Поділяємо Ваші біль та горе.

Вічна і світла пам’ять!

Прощання з покійним відбудеться 9 листопада о 12:00 у Преображенській Церкві  м.Ужгород, вулиця Цегольнянська, 2А