До уваги випускників коледжів – вступників до бакалаврату

Юридичний факультет ДВНЗ "УжНУ" запрошує випускників коледжів продовжити навчання для здобуття ступеня бакалавр за спеціальностями 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність» та 293 «Міжнародне право». Відповідно до Правил прийому у 2020 році до ДВНЗ «УжНУ» особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень (ОКР) молодшого спеціаліста, мають наступні можливості для вступу:

особи, які здобули ОКР молодшого спеціаліста із спеціальності 5.03040101 «Правознавство» та 081 «Право», для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 081 «Право»

на перший курс (зі скороченим терміном навчання – 1 рік 10 місяців)

на третій курс на вакантні місця ліцензованого обсягу (термін навчання для денної форми – 1 рік 10 місяців, для заочної форми – 2 роки 10 місяців)

особи, які здобули ОКР молодшого спеціаліста з інших спеціальностей, для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 081 «Право»

на другий курс на вакантні місця ліцензованого обсягу (термін навчання для денної форми – 2 роки 10 місяців, для заочної форми – 3 роки 10 місяців)

особи, які здобули ОКР молодшого спеціаліста з будь-якої спеціальності для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю », 262 «Правоохоронна діяльність»

особи, які здобули ОКР молодшого спеціаліста з будь-якої спеціальності, для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 293 «Міжнародне право»

Для зручності перегляду конкурсних пропозицій, співставлення предметів ЗНО, вступних іспитів, творчих конкурсів та конкурсних пропозицій юридичного факультету ДВНЗ "УжНУ" рекомендуємо використовувати калькулятор вступника – 2020, який доступний за посиланням: https://vstup.uzhnu.edu.ua/calculator .

Конкурсний відбір для здобуття ступеня бакалавра за спеціальностями 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність» та 293 «Міжнародне право» на основі ОКР молодшого спеціаліста здійснюється за результатами вступних випробувань у формі ЗНО з української мови і літератури та фахового вступного випробування, а конкурсний бал розраховується за формулою:

Конкурсний бал (КБ) = П1 + П2,

де П1 – оцінка зовнішнього незалежного оцінювання або вступного іспиту з української мови і літератури (за шкалою від 100 до 200 балів), П2 – оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів).

У 2020 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2017 – 2020 років. Мінімальна кількість балів сертифіката ЗНО для допуску до участі в конкурсі становить 100 балів.

Заяви подаються вступником в паперовій формі. До заяви вступник додає:

– копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;

– копію військово-облікового документа – для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);

– копію диплому про здобуття ОКР молодшого спеціаліста і копію додатка до нього;

– копію сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури;

– чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Під час подання заяв та документів для здобуття ступеня бакалавра на основі ОКР молодшого спеціаліста можуть прийматися як документи про ОКР молодшого спеціаліста, що виготовлені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 193 «Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка», так і документи про ОКР молодшого спеціаліста, що виготовлені згідно з постановою від 22 липня 2015 року № 645 «Про документи про загальну середню та професійно-технічну освіту державного зразка і додатки до них».

Інформація про строки проведення вступної кампанії буде опублікована в окремому повідомленні.

У разі виникнення запитань можете звертатися безпосередньо до відповідального секретаря відбіркової комісії юридичного факультету, к.ю.н., доц. Джугана Володимира Васильовича за телефоном 0958242556 або надсилати листа на офіційну електронну адресу відбіркової комісії юридичного факультету ДВНЗ "УжНУ" f-jur-vstup@uzhnu.edu.ua