Новини

24.08.2023
852

Вітання ректора Володимира Смоланки до Дня Незалежності Украіни

Вітання ректора Володимира Смоланки до Дня Незалежності Украіни

Шановні колеги!

 Прийміть найщиріші вітання з Днем Незалежності України, який святкуємо 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою Акта проголошення незалежності України. Це найвеличніше свято в історії новітньої України, адже цей день фактично є датою створення держави Україна в її сучасному вигляді.

Сьогодні, як ніколи раніше, свято незалежності висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України, бо проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у цілісній, незалежній та процвітаючій європейській державі.

Українці – прекрасна нація, вільна, незалежна, щира та миролюбна. І ми неодмінно відвоюємо собі назад кожен клаптик рідної землі, захистимо нашу свободу та самобутність, повернемо собі кожну мить нашої історії – для нас самих та для майбутніх поколінь. 

Бажаю кожному з вас великої віри у справу, якою займаєтеся. Великої любові до життя. Світлих думок і справ, сповнених щирості, єдності та радості, незважаючи на жодні негаразди.

Разом до Перемоги!

Ректор УжНУ Володимир Смоланка

Категорії: