Новини

02.08.2017
637

Вихованець ужнівських тренерів став срібним призером міжнародної олімпіади з інформатики

Вихованець ужнівських тренерів став срібним призером міжнародної олімпіади з інформатики

У столиці Ірану Тегерані закінчилася міжнародна олімпіада з інформатики, учасниками якої стали чотири представники України, серед яких і Станіслав Томаш, випускник Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів. Станінслав – один із закарпатських учнів, які цього року набрали на ЗНО по 200 балів.

У підсумку Станіслав Томаш показав дуже високі результати: виборов срібну медаль, набравши загалом 277.05 балів. Таке досягнення школяра з Ужгорода (чи не вперше на олімпіадах із інформатики такого рівня) стало результатом наполегливої підготовки Станіслава разом із наставниками – завідувачем кафедри інформаційних управляючих систем і технологій УжНУ Олександром Міцою і випускником факультету інформаційних технологій Сергієм Оришичем.

Для Олександра Міци результати Станіслава не стали несподіваними:

«Стас стабільно показував високі результати впродовж останнього часу. Це і перемога на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади, і дострокове потрапляння у збірну на відбірково-тренувальних зборах, і перемога на кубку Кременчука, і високі результати у різних інтернет-змаганнях. Сприяли цьому також гарна обстановка й сильні спаринг-партнери у творчому колективі, де він готувався. На Всеукраїнській олімпіаді закарпатці посіли 2 перші, 3 другі й 2 треті місця».

Наступним змаганням Станіслава буде Міжнародна літня школа з програмування, яка відбуватиметься 11 – 19 серпня в Ужгороді, де він позмагається з найсильнішими студентами-програмістами України, а також із гостями з Грузії, Білорусії та Польщі.

Категорії: