12.02.2020

Відкрито реєстрацію на весняний набір до програми «YEP!Starter–2020»

3 метою підвищення інноваційної культури та розвитку академічного підприємництва в закладах вищої освіти запрошуємо студентів i молодих науковців, які працюють над реалізацію власних стартапів, до участі в програмі «YEP!Starter». Проект проходить за підтримки Міністерства освіти i науки України, Міністерства закордонних справ Естонії та Університету Тарту.

«YEP!Staiter» - програма з підприємництва, в якій за 3 місяці ментори з бізнесу допомагатимуть учасникам створити власний стартап. Учасники програми матимуть змогу:

перевірити актуальність ідеї свого стартапу;

-       розробити бізнес-модель;

- отримати корисні знання від представників «CISCO», «Deloitte», «Gravitec», «TechUkraine», експертів з Естонії та США.

Для участі необхідно до 21 лютого 2020 року заповнити анкету: bit.1y/YEPStarter20S

Формат програми - дводенні інтенсиви раз на 1-2 тижні у Києві та Харкові.

Розклад інтенсивів та yci подробиці - на сайті: www.vepwor1d.org

Резиденти мережі академічних стартап-інкубаторів «YEP» потрапляють в рейтинги стартапів, виграють міжнародні конкурси, отримують інвестиції та зростають в рейтингу Product Hunt. Більше про історії успіху - в ролику за посиланням: bit.ly/YEPSuccess

Участь в програмі «YEP!Staiter» безкоштовна.