Відкрита онлайн-лекція присвячена вшануванню пам’яті Героям Небесної Сотні
18 лютого 2022 року на факультеті туризму та міжнародних комунікацій відбулася відкрита онлайн-лекція присвячена вшануванню пам’яті Героям Небесної Сотні. У тематичному заході взяли участь доктор історичних наук, проф. Корсак Р.В, заступник декана з виховної роботи доц. Попик М.М. та студенти факультету.



Учасники лекції мали змогу згадати події, які відбувалися в листопаді 2013 р. - лютому 2014 р. та обговорити значення масових акцій громадянського протесту в Україні.
За інформацією заст.декана по виховній роботі Мар'яни Попик






