23.01.2019

Відбулося перше в новому році засідання редакційно-видавничої ради університету

Члени редакційно-видавничої ради на засіданні 22 січня обговорили і рекомендували до друку такі видання: збірник наукових праць «Геополітика України: історія і сучасність» Випуск 1(22); збірник наукових праць «Studia Slovakistica. Філологічні етюди». Випуск 18; монографію «Українські назви рослин: історія, етимологія», автор І.В. Сабадош; монографію «Моніторинг та оцінка конкурентоспроможності регіону», автори О.Д. Бутусов, В.М. Бондаренко.

Відтак члени ради обговорили результати роботи редколегій  фахових періодичних видань університету, зокрема щодо стану виконання ними вимог наказу МОН «Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України» від 15.01.2018 року №32 https://mon.gov.ua/ua/npa/nakaz-mon-vid-15-sichnya-2018-r-pro-zatverdzhennya-poryadku-formuvannya-pereliku-naukovih-fahovih-vidan-ukrayini.

Йшлося про необхідність приведення протягом року наукових періодичних видань УжНУ у відповідність із зазначеними у цьому Порядку вимогами. На цьому наголосив зокрема заступник голови редакційно-видавничої ради університету, проректор з наукової роботи Ігор Студеняк.

Андріана Бродич, секретар редакційно-видавничої ради