20.09.2013

Голові Ради старійшин УжНУ професору Василю Маринцю присвоєно звання "Почесний громадянин Ужгорода"

Голова Ради старійшин Ужгородського національного університету, завідувач кафедри диференційованих рівнянь і математичної фізики УжНУ, Заслужений працівник народної освіти України, лауреат Державної премії України в галузі освіти, доктор фізико-математичних наук, академік, професор Василь Маринець сьогодні, 20 вересня, рішенням міської ради отримав звання "Почесний громадянин Ужгорода". Колектив університету щиро вітає колегу, наставника, морального авторитета із заслуженим званням!

Згідно з рішенням міськради, звання присвоєно за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста, за вагомі досягнення у науково-педагогічній діяльності, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, високий професіоналізм, творчу працю, активну участь у громадському житті краю та з нагоди святкування Дня міста.