ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ В 2024-2025 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ ФАКУЛЬТЕТУ СУСПІЛЬНИХ НАУК
2 вересня 2024 року відбулося засідання науково-методичної комісії факультету суспільних наук ДВНЗ «Ужгородський національний університет».
Насамперед затвердили склад НМК факультету суспільних наук на 2024-2025 н.р. Далі розглянули «План роботи науково-методичної комісії ФСН на 2024-2025 навчальний рік». Відповідно до Плану роботи члени комісії, крім основних завдань, планують проводити навчально-методичні семінари, вивчати та поширювати позитивний педагогічний досвід викладачів факультету, інших структурних підрозділів та закладів вищої освіти, налагоджувати співпрацю із зарубіжними колегами щодо обміну досвідом методичної роботи, залучати студентів до проведення круглих столів, тренінгів та обговорення освітніх програм тощо.
Також обговорили пріоритетні напрямки розвитку закладу вищої освіти в реаліях та викликах сьогодення: забезпечення сприятливого та безпечного освітнього середовища для всебічного розвитку особистості студента; посилення діяльності, спрямованої на підтримку всіх учасників освітнього процесу з урахуванням їх індивідуальних особливостей, запитів, потреб для відновлення ментального та психоемоційного стану; посилення національно-патріотичного та громадянського виховання студентської молоді.
За інформацією науково-методичної комісії






