Новини

05.12.2018
843

В УжНУ з’явився волонтаріат: визначили основні напрямки діяльності (Відео)

В УжНУ з’явився волонтаріат: визначили основні напрямки діяльності (Відео)

В Ужгородському національному університеті з’явився волонтаріат. Така практика давно поширена у європейських вишах. Протягом тривалого часу її хотіли втілити і в УжНУ.

Волонтаріат передбачатиме участь у культурній, спортивній, громадській та інших сферах діяльності. Також у літніх школах та міжнародних проектах за кордоном.

Ганна МЕЛЕГАНИЧ, директор Центру зі сталого розвитку, доцент кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій УжНУ

Ми плануємо створити декілька таких напрямків роботи. По можливості буде долучатися кожен, який йому цікавіший. Це будуть основні напрямки, які вже в нас у місті існують. Це допомога малозабезпеченим, допомога дітям-сиротам, допомога військовим, безпритульним собакам. І, звичайно, різні громадські акції, які будуть проходити у місті.

На установчих зборах зібралося більше 70-ти студентів та викладачів УжНУ, які виявили бажання стати волонтерами.

Вікторія ПОПАДИНЕЦЬ, студентка факультету історії та міжнародних відносин УжНУ

Зараз я представник Всеукраїнської такої організації від «Ukrainian volonteers service» «Агенти волонтерства. І зараз я прийшла ,щоб поділитися своїм досвідом і, щоб загітувати всіх, тому що у нас молодь доволі не така активна, я вважаю. Тому треба щось робити з цим.

Ніна ТУРЯНИЦЯ, студентка факультету суспільних наук УжНУ

Так як моя робота повязана з волонтерством, це один з видів діяльності, то ми уже третій рік поспіль є волонтерами. Я вже перебирала досвід організацій, розвивала свої навички у комунікації, в допомозі для людей.

На зборах визначили основні напрямки роботи волонтаріату УжНУ, обрали координаторів та розробили положення про нотаріат. Своїм досвідом ділилися також громадські, благодійні та соціальні організації, які займаються волонтерством.

Uzhinform

Категорії: