Новини

19.11.2019
1890

Є робота! В УжНУ пройшов Ярмарок вакансій.

Є робота! В УжНУ пройшов Ярмарок вакансій.

У фойє головного конкурсу УжНУ вчергове відбувся Ярмарок вакансій, організатором якого є Центр гуманітарно-виховної роботи, профорієнтації та працевлаштування. Метою таких заходів є безпосереднє знайомство студентів та роботодавців, ефективний обмін інформацією між ними. 

Ярмарок вакансій відкрили проректор із науково-педагогічної роботи УжНУ Ігор Король, заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак та директор Ужгородського міського центру зайнятості Сергій Олексіюк. Ігор Король звернув увагу присутніх на те, що університет бачить свою роль не тільки в тому, щоб давати студентам якомога більше теоретичних та практичних знань, а в тому, щоб допомогти їм розвинути свої здібності і таланти, бути «злітним майданчиком» їх майбутньої успішної кар’єри. Олександр Білак відзначив тривалу і успішну співпрацю університету і міста, розповів про спільні проекти, які допомагають студентам реалізуватися в Ужгороді. У свою чергу, Сергій Олексіюк відзначив активну профорієнтаційну роботу Центру гуманітарно-виховної роботи, профорієнтації та працевлаштування УжНУ та спільну діяльність з Ужгородським міським центром зайнятості з метою сприяння працевлаштуванню молоді в Україні. 

Про успішність такої форми роботи з молоддю свідчить той факт, що цього разу кількість представлених підприємств зросла в півтори рази. Були представлені як постійні партнери Центру гуманітарно-виховної роботи, профорієнтації та працевлаштування: Національна поліція, прикордонна служб, «Комінвестбанк», «Приватбанку», «Ощадбанк», «Деренівська купіль», «Сільпо-фуд», «Укрпошта», Flextronics та інші, так і нові: Закарпатський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, Аllan Loyds group, «Інтерфіл» тощо. 

Студенти мали гарну можливість більше дізнатися про діяльність підприємств, отримати інформацію про специфіку роботи, наявні вакансії, програми щодо працевлаштування, стажування і проходження виробничої практики, і, звичайно, про майбутню заробітну плату. 

У свою чергу, представники підприємств мали можливість безпосередньо спілкуватися з потенційними співробітниками, відчути очікування і вимоги студентів до майбутнього робочого місця. 

Паралельно з Ярмарком вакансій працівники Центру гуманітарно-виховної роботи, профорієнтації та працевлаштування організували для студентів традиційні тренінги, присвячені самопрезентації та тайм-менеджменту, які фахово провела кандидат економічних наук, директорка Центру кар’єри УжНУ доцентка Тетяна Бутурлакіна. Студентам було цікаво повчитися як ставити цілі і як добиватися їх досягнення, оптимально планувати робочий час.

 

За інформацією Центру гуманітарно-виховної роботи, профорієнтації та працевлаштування

Категорії: