Новини

30.10.2018
754

В УжНУ відбулось чергове засідання Вченої ради

В УжНУ відбулось чергове засідання Вченої ради

На початку засідання у вівторок, 30 жовтня, ректор Володимир Смоланка вручив грамоти з нагоди 73-ї річниці: Грамоту Ужгородської міської ради Роксолані Блажівській, Грамоти ректора ДВНЗ «УжНУ» Олександру Міці, Анатолію Потапчуку, Оксані Кравець, Ярославу Студеняку, Грамоту Національного агентства України з питань державної служби Ганні Глуховій та Подяку ректора ДВНЗ «УжНУ» Петрі Зламані.

Проректор з наукової роботи Ігор Студеняк надав інформацію членам Вченої Ради «Про рекомендацію до зарахування до докторантури». Відповідно до Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 року № 261, розглянувши та обговоривши висновки відповідних вчених рад факультетів про рекомендацію до вступу в докторантуру, затвердження тем докторських дисертацій та характеристики наукової діяльності вступників до докторантури, Вчена рада ухвалила: рекомендувати до зарахування в докторантуру ДВНЗ «Ужгородський національний університет» осіб на державне замовлення та на контракт; затвердити теми наукових досліджень докторантів. Також голова Атестаційної комісії  Ігор Студеняк ознайомив членів Вченої ради зі списком осіб, які балотуються на присвоєння вчених звань. Кандидатури рекомендовані до розгляду рішеннями Атестаційної комісії ДВНЗ «УжНУ» від 25.10.2018 року (протокол  № 7).

Наступним питанням на порядку денному стало затвердження списку конкурсних справ, обрання на посади науково-педагогічних працівників, інформував голова Конкурсної комісії, ректор Володимир Смоланка.

На засіданні Вчена рада серед різного затвердила положення про почесне звання «Заслужений професор Ужгородського національного університету», положення про систему внутрішнього забезпечення якості освіти УжНУ, проекти рішень про утворення в структурі юридичного факультету Науково-дослідного інституту теорії та практики  правосуддя, про схвалення ліцензійних та акредитаційних матеріалів, про затвердження навчальних планів здобувачів вищої освіти, про уточнення кваліфікацій здобувачів вищої освіти, про уточнення тем дисертаційних досліджень, про переривання навчання на аспірантурі, про рекомендацію до друку окремих видань та надання дозволу на наукове керівництво,  та проект рішення про підтримку присвоєння ДУ «Інститут урології НАМН України» імені академіка О.Ф. Возіанова.

Після засідання Вченої ради відбулись засідання Стипендіальної та Приймальної комісій, на яких було розглянуто й ухвалено низку актуальних питань. За пропозицією Петра Горвата, члени Приймальної комісії УжНУ затвердили питання: зарахування вступників третьої хвилі, зарахування іноземців, які пройшли співбесіду, зарахування вступників до аспірантури за кошти фізичних і юридичних осіб, переведення студентів на вакантні місця державного замовлення, про підготовку Правил прийому на 2019 рік.

 

Ганна Фельцан,

Інформаційно-видавничий центр

Категорії: