Новини

28.10.2014
2158

В УжНУ стартував Всеукраїнський турнір юних інформатиків

В УжНУ стартував Всеукраїнський турнір юних інформатиків

27 жовтня в Ужгородському національному університеті стартували змагання фінального етапу ХІІІ Всеукраїнського турніру юних інформатиків. До участі в заході зареєструвалося 8 команд юнаків із різних куточків України – Харківщини, Київщини, Волині, Полтавщини, Хмельниччини та інших регіонів.

У понеділок учасники приїхали в Ужгород, зареєструвалися й заселилися в гуртожиток. На урочистому відкритті заходу юних інформатиків вітали в. о. проректора з науково-педагогічної роботи Олександр Сливка, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Мотильчак, директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Тетяна Палько, науковий співробітник Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України Андрій Паньков (який і став головою журі турніру), професор кафедри інформатики і обчислювальної техніки Чернігівського національного педагогічного університету Юрій Горошко, а також  в. о. завідувача кафедри інформаційних управляючих систем та технологій, експерт-консультант змагань Олександр Міца.

Після привітань учасники турніру пройшли інструктаж і вирушили на вечерю.

Змагання триватимуть аж до п’ятниці й проходитимуть у три тури. Із вівторка юні генії не лише виконуватимуть та захищатимуть свої завдання, а й матимуть змогу відвідати майстер-класи – наприклад, тренінг «Створення Android-додатків» від Google Development Group.

Більше – у нашому відеосюжеті.

 

Ірина Левіна
Відео Романа Сов’яка
Медіацентр УжНУ