В УжНУ відбулися міні-футбольні баталії Тижня студентської дружби

14 травня біля гуртожитку №4 на спортивному майданчику відбулися змагання з міні-футболу – почалася спортивна частина  Тижня студентської дружби 2019. Організували захід – студентське самоврядування УжНУ й Закарпатське угороськомовне товариство студентів і молодих дослідників.

У боротьбі за переможця на міні-футбольному полі поля змагалося 8 команд. Через сильний дощ поєдинки тривали всього по 10 хвилин, також було вирішено грати за олімпійською системою – переможена команда відразу вибувала зі змагань. Врешті, змокнувши до нитки, заслужений кубок переможців підняли над головами гравці «Ігрека» з математичного факультету, друге місце вибороли гравці команди «Сіті», третю сходинку посів «Метеор». Нагороджував переможців і призерів головний суддя Шандор Ковач.

Детальніше читайте на сайті Медіацентру.