Новини

06.04.2023
155

УжНУ взяв участь в міжнародній освітній виставці університетів

УжНУ взяв участь в міжнародній освітній виставці університетів

У четвер, 6 квітня, Ужгородський національний університет долучився до міжнародної онлайн-виставки закладів вищої освіти, яку організувала німецька компанія Begin Group. Виставка надає змогу закордонним університетам представити свої освітні послуги  студентам зі всього світу. Під час онлайн-виставком можна поспілкуватись із представниками університетів, щоб дізнатись: на які програми бакалаврату та магістратури можна вступити у 2023/24 навчальному році; коли та як проводитимуться приймальні кампанії; чи можна буде подати документи та пройти інтерв'ю на надходження онлайн; куди можна працевлаштуватися під час навчання та після його закінчення; яку візову, фінансову та іншу підтримку університети можуть надати зарахованим студентам. 

Окрім УжНУ в освітній виставці взяли участь Національний авіаційний університет, Київський національний університет будівництва і архітектури, Міжнародний гуманітарний університет, Одеський національний медичний університет, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна. Крім цього, у виставці беруть участь університети з Китаю, Франції, Німеччини, США, Індонезії, Італії, Туреччини та ін.

Представляв УжНУ на міжнародній платформі працівник відділу по роботі з іноземними студентами Мілан Белень. Майбутні абтурієнти дізналися про факультети, освітні програми, спеціальності УжНУ. А також про міжнародну співпрацю, студентське дозвілля, перспективи та місто Ужгород. Долучився до презентації і студент 4 курсу медичного факультету №2 Рунак Бісвас, який є резидентом Індії. Рунак розповів про свій досвід навчання в УжНУ, привітних людей, безпечне та комфортне перебування в Ужгороді та рекомендував вступати в УжНУ всіх охочих.  Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: