20.05.2020

УжНУ відвідав голова Закарпатської ОДА

У вівторок, 19 травня, відбулася робоча зустріч ректора УжНУ Володимира Смоланки  з головою Закарпатської облдержадміністрації Олексієм Петровим.

У ході розмови ректор розповів про історію вишу, якому цьогоріч виповнюється 75 років, та сьогодення флагмана вищої освіти області, його перспективи.

Мова йшла і про підтримку університету державою в отриманні європейського гранту вартістю 5 млн євро. Ці кошти мають бути використатані до 2022 року на осучаснення енергозбереження корпусів УжНУ - зокрема ремонту даху, зовнішнього утеплення будівель, заміни вікон, відновлення системи вентиляції, вбиралень.

Досягнуто згоди розробити спільну дорожню карту співпраці, долучати студентів до стажування – таким чином формувати прогресивний кадровий резерв області. О.Петров зазначив, що Закарпатська ОДА запускає проект «Смарт Закарпаття» - програмний інформаційно-аналітичний комплекс. Але, через брак кадрів, гальмується його розвиток. Тому цей напрямок може теж бути перспективним для співпраці між обласною владою і УжНУ.