08.02.2020

УжНУ приймає ІІІ етап IX Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

8 та 9 лютого проходить третій (обласний) етап IX Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, який завершує олімпіадний марафон на рівні Закарпатської області.

Традиційно ця олімпіада проходить на базі комп'ютерних класів інженерно-технічного, математичного, економічного та географічного факультетів УжНУ.

8 лютого учасники змагань (а це майже 60 учнів із усіх куточків Закарпаття) виконували комплексне завдання, яке передбачає використання основних офісних додатків. Наступного дня їх чекає тестування з основних розділів шкільної інформатики та окремі завдання на використання засобів текстового процесора, табличного редактора, систем керування базами даних та програмних засобів створення презентацій.

Компетентне журі, в якому представлені кращі інформатики освітніх закладів області, уважно перевіряє кожну роботу, щоб виявити найкращих учасників, які представлятимуть Закарпаття на Всеукраїнському етапі олімпіади.

Бажаємо всім учасникам олімпіадних перегонів успішних результатів!

На фото - учасники олімпіади вирішують комплексне завдання у комп'ютерному класі  кафедри комп'ютерних систем та мереж.

Кафедра комп'ютерних систем та мереж