Новини

06.02.2018
2957

УжНУ стрімко покращив позиції у рейтингу університетів України за показниками Scopus

УжНУ стрімко покращив позиції у рейтингу університетів України за показниками Scopus

Ужгородський національний університет – на 12 місці серед вишів України за показниками наукометричної бази даних Scopus. Про це свідчать дані нещодавно оприлюдненого рейтингу вітчизняних вишів, складеного у результаті наукометричного моніторингу суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus.

Станом на січень 2018 року до бази даних Scopus включено 161 вищий навчальний заклад України.

Результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками. База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів та сотні книжкових серій.

У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша —показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості їх цитувань.

За останній рік індекс Гірша УжНУ підвищився на 4 пункти – з 29 до 34. Завдяки цьому Ужгородський національний університет піднявся з 16 на 12 місце у рейтингу, обійшовши Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, Сумський державний університет, Український державний хіміко-технологічний університет та Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника.

Також нагадаємо, що у рейтингу університетів України, сформованому інформаційною системою Вступ.Освіта.UA за підсумками вступної кампанії 2017 року, УжНУ посів 9 місце за кількістю вступників, зарахованих «на контракт», і 12 – за кількістю першокурсників, зарахованих на навчання за держзамовлення.

 

Вл. інф. 

Категорії: