26.09.2018

УжНУ підписав угоду про співпрацю щодо відкриття спільної магістерської програми з вишем Словаччини

У середу, 26 вересня, у залі засідань Вченої Ради УжНУ відбулась зустріч проректора з науково-педагогічної роботи Ігоря Короля та декана факультету інформаційних технологій Ігоря Повхана з партнерами зі Словаччини: першим віце-президентом Словацької асоціації інформаційних технологій, першим віце-президентом Національної спілки роботодавців (NUE) Маріо Леловскі, проректором з міжнародних зв’язків Школи економіки та менеджменту в публічному адмініструванні в Братиславі, завідувачем кафедри управління інформатикою, директором фінансів цієї ж Школи Любішем Цібаком, представником ІТ-роботодавців Словацької республіки  Станіславом Філіпом та представником Генарального консульства Словацької Республіки в Ужгороді.

Представники Ужгородського національного університету та Словацької республіки обговорити деталі відкриття спільної магістерської програми «Інженерія програмного забезпечення та бізнес-аналіз» між ДВНЗ «УжНУ» та Школою економіки та менеджменту в публічному адміністрування в Братиславі. Навчальна програма має стандартну тривалість навчання – 1,5 року, включаючи практичні тренінги. Перші два семестри навчання здійснюються на факультеті інформаційних технологій УжНУ (українською мовою), а третій семестр навчання буде проходити в Братиславі (словацькою мовою).

Відкрив зустріч проректор Ігор Король: «Я радий вас вітати у стінах нашого університету!  Передусім хочу подякувати всім за велику проведену роботу, адже ця програма дуже важлива для нас та наших студентів. Ми докладаємо зусилля, щоб вони під час навчання мали всі можливості для самореалізації в своїй галузі. Думаю, наша програма зацікавить багатьох студентів, оскільки вона дає можливість її учасникам отримати не тільки теоретичні знання, а й вже під час навчання набути практичний досвід з реалізації  ІТ проектів».