Новини

26.05.2016
2239

УжНУ долучається до проекту Британської Ради «Англійська мова для університетів»

УжНУ долучається до проекту Британської Ради «Англійська мова для університетів»

Перспективи співпраці між Британською Радою та УжНУ задля поглибленого вивчення англійської мови викладачами університету обговорив у середу, 25 травня, ректор УжНУ професор В.Смоланка з представником цієї установи Жанною Севастьяновою.

Сьогодні УжНУ входить до числа найбільших університетів України, а на чотирьох його факультетах навчається майже 400 іноземних громадян, - поінформував гостю В.Смоланка. Більшість з них здобувають фах лікаря, але вчаться також на стоматологічному, інженерно-технічному факультетах. Наступного навчального року спектр професій, які забажають здобувати іноземці, може розширитися, адже в університеті є потужна навчальна база для здобуття 69 спеціальностей і викладачі різних факультетів мають бути готовими навчати студентів англійською мовою. Допомагати їм у цьому і покликана співпраця між університетом і Британською Радою.

Координатор проекту Жанна Севастьянова зазначила, що проект «Англійська мова для університетів» був ініційований для того, щоб українські виші мали можливість брати участь в міжнародних освітніх заходах. Ужгородський вуз буде тринадцятим, який долучився до цієї ініціативи».

Проректор Мирослава Лендьел зазначає, що «вивчення англійської мови є одним з пріоритетів Ужгородського університету. Ми започаткували викладання англійською мовою для викладачів, які навчають студентів-іноземців, організували внутрішні курси і наступним нашим результатом буде здобуття викладачами міжнародно-визнаних сертифікатів. Тому ми підключаємося до проекту Британської Ради, який передбачає тестування вибірки викладачів для фіксування рівня володіння англійською мовою». Відтак викладачі УжНУ матимуть змогу здати тест Британської Ради Aptis,  їх участь у тестуванні підтримуватиме університет».

Прес-служба УжНУ

 

 

 

Категорії: